Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Witam,

    Co raz częściej zdarza się, że gracze pytają nas o możliwość wpłat na Chili za pomocą opcji Przelewy 24 lub portfela internetowego typu Neteller czy Moneybookers.
    Oczywiście oferujemy wszystkie dostępne dla Polski popularne metody płatnicze w tym wyżej wymienione.

    W przypadku Przelewy 24, na pewno zauważycie przekierowanie na stronę Moneybookers, ale bez obaw, wynika to po prostu z umowy jaką many z tym providerem i nie oznacza zadnych dodatkowych kosztów zwiazanych z transferem śdrodków. Wpłacający nie musi mieć konta na Moneybookers.Po kliknięciu dalej pojawi sie strona Przelewy 24.

    W razie jakichkolwiek pytań proszę o konakt z naszym supportem. Polski operator jest dostępny od poniedziałku do piątku między 9 a 18.00

    Wypłaty realizowane są manulanie w przeciągu kilku godzin od zgłoszenia prośby transferu.

    Pozdrawiamy,
    Załoga ChiliPoker
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Gdzie tam jest opcja dalej? BO ja widze tylko logowanie i nie wiem jak ominac to MB..

  3. #3
    Drobne sprostowanie Nie ma ikony z napisem "dalej". Po kliknieciu w ikonke "depozyt" i wybraniu opcji Przelewy24, wpisaniu wysokosci deponowanej kwoty nastepuje przekierowanie na pod-strone Moneybookers, gdzie nalezy potwierdzic adres emailowy i haslo. Po ukonczeniu i zatwierdzeniu,strona ulega przekierowaniu juz na wlasciwa stone Przelewy 24.
    Jeszcze w tym momencie czesc info na stronie depozytow jest w jezyku angielskim, ale zapewniam ze do konca tygodnia tekst bedzie po polsku
    Pozdrawiam!
    Marta
    ChiliPoker

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Chciałem zrobić wypłatę,a tu ukazał mi się komunikat

    Musisz najpierw uaktywnić konto, aby być w stanie zlecić wypłatę

    Co należy zrobić?

  5. #5
    Czy wyplaty na MB sa robione w weekendy? Jaki jest sredni czas oczekiwania? Boje sie ze jak dzis to zrobie to zablokuje sobie srodki na caly weekend.

  6. #6
    ja robilem przelew p2p w sobote i jeszcze w sobote doszedl,a wyplacalem w tygodniu i na 2 dzien z rana mialem kase

  7. #7
    Musisz najpierw uaktywnić konto, aby być w stanie zlecić wypłatę


    Co mam zrobić?

  8. #8
    pewnie juz sobie poradziles z problemem ale jak ktos by mial taki sam problem
    najpierw trzeba uaktywnic konto za pomoca sms
    jak to nie pomaga trzeba napisac do supportu bo chyba maja cos zle w ustawieniach i cos blokuje wyplate

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    12
    Witam mam pytanie wpłacałem na chili przez moneybookers i teraz chcę przelać część środków na moneybookers i nie mogę przy próbie wyskakuje komunikat "Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tą część witryny" dane potwierdziłem sms,skan dowodu i konta próba dodzwonienia się też nici cały czas zajęte na ten bezpłatny 0800 może jakieś specjalne godziny dyżurów przy telefonach mają?

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    13
    tak bo na chilipoker dziaął tylko w jedna strone....:P