Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    dla zainteresowanych.dziś w wyborczej w dodatku duży format jest dwustronicowy wywiad z Goralem.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    czy naprawde do kazdego wywiadu z goralem musi byc nowy teamt ??????

  3. #3
    GuestT Guest
    Zdecydowanie tak. Jak często możesz zobaczyć/przeczytać wywiad z pokerzystą w ogólnopolskim medium?? Uważam że Ty nie powinieneś martwić sie o ilość tematów na forum...

  4. #4
    a czy uważasz, ze jak wrzucę notkę do wątku: wywiad z Goralem w RP to ile osób zajrzy tam ponownie? jak temat został założony ileś tam czasu temu to ja mam to gdzieś o czym tam ludzie dyskutują. uważam, ze lepiej ludzi powiadomić w ten sposób, ze zakładam nowy temat, niż wrzucić jakiś post o tym w innym wątku.
    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Artykuł w DF jest w dzisiejszym wydaniu GW
    Jak ktoś ma skaner, to miło by było, gdyby zrobił scan, ja niestety nie mam.
    Pomijając niektóre beznadziejne pytania, jak np. "Stosujecie doping? Amfetaminę, jakieś inne dopalacze?"

    to wywiad dobry, dużo rzeczy Góral wyjaśnia i nie ma negatywnego wydźwięku.
    Ostatnio edytowane przez Tristram ; 24-11-2008 o 13:58

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Myślę, że artykuł powinien się pojawić tutaj: Duży Format - Gazeta Wyborcza ale chyba dopiero jutro.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    moze zalozyc topic wywiady z pokerzystami? urban,kto sie tym interesuje to zajrzy.a ten ,ktorego to nie obchodzi,to i tak nie zajrzysadze

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    nowy temat obowiązkowy...

    ps. jest coś w necie? ... link plz jeśli ktoś znajdzie.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    akurat wywiady z pokerzysta w ogolnopolskim medium teraz sa dsoc czasto a pzoatym czy jesli wywiad z Goral jest w wyborcze to ejst on lepszy niz gdyby byl on w Cardplayerze ?

    pozatym wszystkei te wywiady w 90% sa o tym samym ale spoko moze sa osoby ktore z niecierpliwoscia czekaja na kolejne wywiady

    Tasak niby czemu ja nie powinienem sie martwic o ilosc tematow na forum ? jak zgaduje to miala byc aluzja ale wiedz ze jest ona raczej mocno nie trafiona

    I tak jak kazdy na tym forum mam prawo oczekiwac ze bedzie na forum jak najmniej niepotrzebnych tematow. i juz kiedys pisalem moglby by jeden watek artykuly o pokerze a nei dla kazdego artykulu odzielnny

  10. #10
    GuestT Guest
    Ja nie miałem pojęcia że jest wywiad w GW z Góralem a chętnie go przeczytam dlatego che podziękować w tym miejscu Autorowi tego tematu za zamieszczenie tego info.
    Jutro spokojnie może usunąć temat żeby nie zaśmiecać forum.
    Dziękuje i pozdrawiam i nie tworze żadnych aluzji, iluzji ani jakichkolwiek zjaw względem Kogokolwiek na tym forum.