Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ja polecam ~30 osobowe SNG:

    - Jednorazowo ryzykujesz mały % bankrolla

    - Jak dojedziesz do kasy (co nie powinno być zbyt trudne) dosyć znacząco powiększasz bankroll.

    - Dobry trening przed turniejami

    - Dosyć łatwy bankroll managment

    W każdym razie ja swój obecny bankroll zbudowałem właśnie w ten sposób (chociaż teraz na PS rzadko gram sity, trochę za wysoki poziom żeby był z tego porządny zysk).

  2. #42
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Bardzo fajny temat..zgadzam sie w 100% że jeśli nie potrafisz zdominować niskich stawek spokojnie podchodż do tego,tam gra mnóstwo typów którzy nigdy nie są w stanie zrzucić asa czy jakiejś mizerej parki,często budowanie bankrolla to mniejsze lub wieksze wpadki..już się odbijasz a tu mega ch...e rozdanie i klapa..ale spokój to podstawa

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Intelowiec sciemnia, bez problemu mozna zaczac od malego bankrolla. Ja zaczynalem 2 lata temu od party i darmowych 75$. 3 godziny grania i bonus juz byl, pozniej 3 roomy bossmedii. Bonusiki po 100 robione w tydzien na NL10, 2 h grania na 3 stolach dziennie. Ach te czasy bonusy strasznie latwe, a gralem fatalnie bety 0,30 do puli ok 2$ przy moich AA i multiway pot. Hehe, myslalem ze tak trzeba.

    W sumie teraz gram tylko for fun, brak czasu, praca, ale ostatnio wplacilem 200$ (fakt, ze na Netelerze jest ciut wiecej) na Bodoga i po miesiacu gry, to potroilem. Gram malo 2, 3 razy w tygodniu 2-3h na Omacha PL10 PL25, naprawde nic specjalnego, passive pre i w miare aggressive postflop a BI same sie nabijaja, wiec moze Omacha??? Rowniez w Holdemie NL25 NL50 poziom jest tutaj wow niiisssskkkkiiii (any two suited dobre na wejscie w podbicie)!!! Dobry stol i cisniesz amerykancow.
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 24-11-2008 o 21:42

  4. #44
    heh... a ja kontynuuje mojego rusha i dzisiaj 2 FT jeden w 5+0.50 na 550 osob, a drugi w tym samym early double co wczoraj, i tak w 2 tygodnie zbudowalem z 0 czterocyfrowy bankroll

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Intelowiec sciemnia, bez problemu mozna zaczac od malego bankrolla.
    O co Ci chodzi, kolego?...

    Mozna zaczac od takiego, jaki sobie zalozysz. Lepszy jest wiekszy, bo nie musisz brnac przez nizsze stawki i liczyc na szczescie. Bankroll to kwestia indywidualna. Ja tylko doradzam, a nie sciemniam.

  6. #46
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    heh... a ja kontynuuje mojego rusha i dzisiaj 2 FT jeden w 5+0.50 na 550 osob, a drugi w tym samym early double co wczoraj, i tak w 2 tygodnie zbudowalem z 0 czterocyfrowy bankroll
    Graty Josek.

    Ale poza tym dobrze wiesz ze to dużo szczęscia z Tobą tu jest(nie ujmując nic twojej grze).
    Równie dobrze w ten sposób mogłeś budowac przez kilka mięsięcy.

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Heh, Chris Ferguson może się schować Jeśli dobrze pamiętam, to on na 100$ chyba z pół roku ciułał

  8. #48
    no dziekuje. wiem, ze moglem budowac dluzej, ale jak to mowia, szczesciu trzeba pomagac - tym chyba jest poker nie teraz wyzwe Chrisa na HU i przejme tytul mistrza USA

  9. #49
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Hehe

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Heh, Chris Ferguson może się schować Jeśli dobrze pamiętam, to on na 100$ chyba z pół roku ciułał
    Chris to jest idealny przyklad. Potrafil sie zmobilizowac i pokazac wszystkim ze da sie zrobic cos z niczego. Dla tych, ktorzy nie slyszeli, Chris w 16 miesiecy zamienil zero w 10,000$.

    Pozdrawiam