Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a co do budowania bankrolla to moim zdaniem nie ma glupszej rzeczy niz grindowanie mikro limitow

    Zeby zaczac wygrywac to moim zdaniem trzeba jak najszybciej wyrwac sie z mikro stawek ktorych grindowanie nie wiele wniesie w nasz pokerowy rozwoj

    lepiej ryzykowac calego bankrolla i czym predzej dojsc do nl25 lub najlepiej nl50

    Bo tak naprawde odbudowanie bankrolla rzedu kilkudziesieciu dolarow jest raczej proste nawet grajac freerolle

  2. #22
    chyba sie oplacalo grac wbrew BM te early double, bo wlasnie skonczylem jeden z nich 3/1800 osob i moge od razu wrocic na normalne stawki kiszenie na micro trwalo 2 tygodnie

  3. #23
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    a co do budowania bankrolla to moim zdaniem nie ma glupszej rzeczy niz grindowanie mikro limitow

    Zeby zaczac wygrywac to moim zdaniem trzeba jak najszybciej wyrwac sie z mikro stawek ktorych grindowanie nie wiele wniesie w nasz pokerowy rozwoj

    lepiej ryzykowac calego bankrolla i czym predzej dojsc do nl25 lub najlepiej nl50

    Bo tak naprawde odbudowanie bankrolla rzedu kilkudziesieciu dolarow jest raczej proste nawet grajac freerolle
    Najlepiej zaryzykować właśnie teraz na tym downswingu...

    edit2:
    Jeszcze jedno, do Nl50 nie graj stolików 6max. Polecam mega murka+ostry multitabling na full ringach albo turnieje za 1.2$.

    edit:
    Rozumiem pogranie z 120$ na NL5 i zrobienie po ugraniu 25$ shota na Nl25.
    Nie rozumiem (a może nie polecam) pakowania się na NL25 z 120$.
    Takie moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 24-11-2008 o 09:32

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zgadzam sie w 100% z Sebkrollem. Generalnie jesli kogos jest na to stac, to polecam wplate 500$ i start na NL25 lub nawet 1000$ i na NL50.

    Gra na stawkach ponizej NL25 nie ma nic wspolnego z pokerem i niczego dobrego nie przynosi. Nie nauczy Cie podstawowych zasad, nie zdobedziesz tam zadnego doswiadczenia, za to stiltujesz i po jakims czasie w ogole nie bedziesz mial ochoty na gre.

    Wszyscy "geniusze" pokera na tym zaklamanym forum beda Ci pisac, ze zbudowali bankrolla od kilku dolarow, tymczasem prawda jest taka, ze wielu z nich wtopilo sporo pieniedzy, zanim nauczylo sie grac i doszlo, do czego doszlo. A co niektorzy do dzis dokladaja z wlasnej kieszeni, a pisza co innego.

    Jesli chodzi o mnie-nigdy nie traktowalem pokera jako czegos powaznego. Bylo to moje fajne hobby, dlatego gralem jedynie turnieje, liczac na duza wygrana, i czasem skakalem po roznych stawkach na stolikach, co okazalo sie dosc zgubne, bo na przestrzeni 2 lat bylem w plecy okolo 7 000$-glownie dzieki stolikom, bo w turniejach zawsze udawalo mi sie utrzymywac przyzwoite ROI.

    Caly czas jednak sie uczylem i nabywalem doswiadczenia i cierpliwosci. W koncu nadeszla seria kilku turniejow, w ktorych mi sie poszczescilo. Wygrane z nich pokryly to, co dotychczas zainwestowalem i pozwolily na spokojny rozwoj.

    Na razie gram NL100 i czasem turnieje i ucze sie regularnosci (przez dwuletni czas gry uzmyslowilem sobie,ze turnieje moga byc jedynie dodatkiem, a inwestowac trzeba w swoj rozwoj na stolikach cashowych). Nie mam na to niestety zbyt wiele czasu (maks to gdzies 8 000 rozdan tygodniowo).

    Probuje udowodnic sobie, ze stac mnie na dobra, systematyczna gre i widze, ze mam szanse, aby stac sie regularnie wygrywajacym graczem, ale przede mna jeszcze sporo ciezkiej pracy.

    Pozdrawiam i powodzenia!

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Wszyscy "geniusze" pokera na tym zaklamanym forum beda Ci pisac, ze zbudowali bankrolla od kilku dolarow, tymczasem prawda jest taka, ze wielu z nich wtopilo sporo pieniedzy, zanim nauczylo sie grac i doszlo, do czego doszlo. A co niektorzy do dzis dokladaja z wlasnej kieszeni, a pisza co innego.
    jako "geniusz" mowie, ze zdecydowalem sie na gre na necie na kase po 4 latach gry w pokera, budowalem bankrolla od 100$ i nigdy nic nie wtopilem.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Wszyscy "geniusze" pokera na tym zaklamanym forum beda Ci pisac, ze zbudowali bankrolla od kilku dolarow
    I po huj tak pierdolisz??
    Ja znam pare osob co tak zaczynalo.
    Ja zbudowalem dokladnie od 1$ wygranego we freerolu na CD Poker. I gralem z tym w limita na 0,01/0,02. Z tego dolara zrobilem 30$ na limicie i potem zaczalem grac nl5 na shorcie wchodzac za 1$.

  7. #27
    GuestJ Guest
    Ja pomijajac bonus z ************* ktory przejebalem wplacilem 70 zlotych i jak narazie sobie gram

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    I po huj tak pierdolisz??
    Ja znam pare osob co tak zaczynalo.
    Ja zbudowalem dokladnie od 1$ wygranego we freerolu na CD Poker. I gralem z tym w limita na 0,01/0,02. Z tego dolara zrobilem 30$ na limicie i potem zaczalem grac nl5 na shorcie wchodzac za 1$.
    tak ale to zapewne było jakieś sto lat temu teraz każdy donk ogląda redtuba czy pokertuba i gra "pro agresive" wiec gra poniżej NL25 jest nieporozumieniem
    miło mi że zostałem zaliczony do grona geniuszów, choć sam gram w pokera rekreacyjnie
    pozdrawiam

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Gra na stawkach ponizej NL25 nie ma nic wspolnego z pokerem i niczego dobrego nie przynosi. Nie nauczy Cie podstawowych zasad, nie zdobedziesz tam zadnego doswiadczenia, za to stiltujesz i po jakims czasie w ogole nie bedziesz mial ochoty na gre.
    Nie zgadzam się z tym. Uważam, że jest dokładnie odwrotnie.
    Jeżeli ktoś nie potrafi zdominować NL10 to nie nadaje się do gry cash na wyższych stawkach.
    I nie chodzi tu tylko o samą umiejętność gry.
    Chodzi o dyscyplinę, cierpliwość, szacunek dla bankrolla i stawek by w razie downswingu potrafić zejść niżej.
    Bez tych cech i umiejętności pierwszy duży downswing/tilt skończy się bankrutem.

    To jednak tylko moja opinia a ja jestem niemal paranoidalnie ostrożny i np. teraz po downswingu zszedłem na limit na którym mam około 150 BI. To na pewno przesada.
    Co prawda nigdy nie wpłaciłem grosza na pokera i nigdy też nie zbankrutowałem mimo paru już zjazdów w swojej amatorskiej "karierze" nie będę jednak upierał się przy swoim zdaniu.
    Być może faktycznie, by zrobić prawdziwą kasę na pokerze trzeba zapomnieć o BM i ostro zaryzykować.

    Pewne jest tylko jedno, że na tych kilku, którzy zrobili prawdziwą kasę w ekspresowym tempie przypadają setki fishy, którzy ciągle dokładają oszukując się, że tym razem to już na pewno ostatni raz.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    zacząłem od darmowych 10$ na pokeroundzie wypłata 200$ jak miałem 300$,bankructwo i wpłata 100$ ,na szczęście później już nie było tak dużej skuchy żebym się spłukał