Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ciekawi mnie ile by facet na takim EPT zarobił Dziewczyny nie robią nic złego, ale trzeba też jasno powiedzieć że każdy facet tylko czekał na Fridę

  2. #62
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    A przecież ostrzegałem

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    @Majcher nie próbuj się odbijać kolejnymi postami bo jeszcze dno się oberwie...
    Jak już sam się tak głęboko zapadł (nie wnikam czy 14 letni czy starszy) retard to proponuję zalać betonem i niech chociaż to forum będzie od tego czegoś wolne. A przyszłej kobiecie tego stwora (jeśli taka się w ogóle znajdzie) to tylko współczuć...

    co do wątku to najwyższy czas wykonać erase & rewind, natomiast mo(aj)herowi powiedzieć goodbye - liczę, że ktoś w końcu zajmie się tym

  3. #63
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    hy hy, ale czadowy wątek
    Kontynuujcie panowie
    Frida mogłaby nawet obciągać na EPT i nikomu nic do tego, jej sprawa i jej faceta ewentualnie. Nawet fajnie jakby obciągała, szkoda że to tylko masaż bo fajna z niej sucz

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Lol... Zajebisty wątek, mi najbardziej podobał się fragment o tym, że Ci co nie bronią cześci kobiet i nie piętnują lekkich obyczajów Fridy to napaleni gimnazjaliści.

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    No to jestem napalonym gimnazjalista

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    3
    oh please! musialem sobie zresetowac haslo zeby tu sie dostac, ale tego bym nie odpuscil

    ROOOOOOOOOOTFL

    niezla prowokacja !
    a na wszelki wypadek jezeli nie to chyba nikt tu nie watpi ze jezeli ktokolwiek mialby zaplacic 150eur za to "obmacywanie" to raczej po turnieju poszedl by na dziwki co ? watpie zeby ktokolwiek sie chcial rozpraszac na turnieju...

  7. #67
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    LOL ale tamat
    Za rok juz widze te protesty pod Hyattem w obronie upokorzonych masazystek, te reportarze w warto rozmawiac i tv trwam gdzie bedzie sie opowiadac jakie to kurestwo sie odbywa w solicy i to w bialy dzien.
    Gdzie jak gdzie ale na forum o pokerze spodziewalem sie ludzi swiatlych, otwarych na swiat, niezasciankowych ale widac i tu ciemnota ma swoj przyczulek w postaci co niektorych userow. Powiem krotko niektorzy to naprawde powinni sie leczyc.

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    niestety medycyna i nie tylko robi swoje i ewolucyjny dobor naturalny ma prolemy z odsiewaniem ciemnoty i innych ulomnosci

  9. #69
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mysle, ze dopoki nie jest to masaz biustem to godnosc kobiety pozostaje nienaruszona

    pewnie za jakies 10, 15 lat masazystki beda ubrane w czarny lateks