Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70
  1. #11
    No poddaję się, zabiły mnie wasze argumenty, bycie gwiazdą i aktorką to faktycznie lepsze zajęcie, popularne i powszechne w śród milionów młodych kobiet na świecie.
    Gdyby jednak kiedyś zapanowało bezrobocie wśród gwiazd i nie każda kobieta tak jak dziś była by znaną aktorką zawsze można iść na studia by potem w jakiejś przychodni profesjonalnie masować tłum pacjentów za 900 pln/miesiąc.
    Można też przez 8h/dobę codziennie siedzieć w jakimś betonowym bunkrze i przy komputerze klepać faktury za 1500 pln/miesiąc.
    No a ja durny jako alternatywę widziałem te ciągłe męczące wyjazdy i tułaczki po najlepszych kasynach w całej Europie - toż to koszmar.
    I po co to!? Dla marnych 150Euro/h - tfu!
    Ucio też dał dobrą alternatywę.
    Poddaję się, dla mnie EOT.

    ps. Myślę, że ta dziewczyna nie jest jeszcze żoną i matką dzieci i tylko o takich młodych kobietach mówiłem tak dla jasności.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    majcher:
    1.skad chcesz wiedziec czy musiala? moze uwielbia to i czuje sie swietnie,jezeli pomoze komus...

    2.aktorka >ciekawa praca,dla ciebie moze.ty tylko widzisz role w jakims filmie.ale nie jestes w stanie zastanowic sie jak trudno dostac sie na "szczyt aktorski"i co za tym stoi.a poza kilkoma aktorkami to wiekszosc traktowana jest jako "towar" przez wiekszosci producentow i rezyserow.


    3.nie znasz mnie wogole i wypowiadasz sie o mnie...ale moze zadowole cie odpowiedzia,ze nie siedze na zadnej emigracji,jak ty to nazywasz,ale u siebie...ale chyba tego nie zrozumiesz

    4.jezeli ty bys wiedzial co to jest szacunek,godnosc ,klasa to bys nie pisal tego czego napisales w twoim wpisie...

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    zbig wczesniej ktos napisal ze 150euro to za kwadrans,sorry za poprawke

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    po pierwsze co innego lekarz,rehabilant,fryzjer ktory wykonuje swoja prace w jednym waznym celu poprawy zdrowia,wygladu,co innego masazystka ktora wykonuje swoja prace w celu relaksacyjnym lub celu podniecenia jakiejs spoconej swini,po zatym oni robia to prywatnie ona publicznie,a po trzecie czemu nie ma w innych dyscyplinach sportu np. w PN w czasie meczu czy nawet w klubie masazystek,tylko masazysci,bo jakos to by nie wygladalo powaznie,a po zatym polko podaj mi numer do swoje kobiety bo chce zeby mi wymasowala ha chyba nie masz nic przeciwko

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    kolejny motyw z cyklu - śmiać się czy płakać?

    To forum nigdy nie będzie monotematyczne gdyż, skupia ono przeróżne osobowości, ale naprawdę ciekawie robi się kiedy do głosu dochodzą osobliwości

    O co wam chodzi dzięki EPT kobitka została wypromowana i korzysta z tego póki może, mając zapewne świadomość, że za chwilę ktoś uzna, iż czas wprowadzić nową (niech będzie, że) buźkę. Korzysta ze swojej urody - i co z tego? Przecież praktycznie każda kobieta to robi. Czy jak ekspedientka uśmiecha się do mnie to znaczy, że jest kurwą? Ludzie (dzieciaki) odsuńcie linijki od swoich maleństw i dorośnijcie. Każda kobieta stara się ładnie wyglądać i wykorzystywać to tak samo jak my staramy się wyciągnąć jak najwięcej z nutsów. Dopóki nie przekracza pewnych granic to nie ma w tym nic złego. I to raczej my, a nie one jesteśmy po stronie przegranych bo zbyt łatwo ulegamy wdziękom pań.

    PS. A jeśli ktoś ma ochotę zakrywać kobiety od stóp do głów to wystarczy się przeprowadzić do nieco bardziej "cywilizowanego" regionu świata gdzie godnosc,klasa,szacunek jest powszechny - szczególnie względem kobiet.

    @Majcher nie próbuj się odbijać kolejnymi postami bo jeszcze dno się oberwie...

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    weeskacz bredzisz czlowieku czy ja gdzies mam cos przeciw temu zeby kobieta dobrze wygladala czy zeby ja zakrywac od stop do glowy,ale jak juz cos to mysle ze w tym wzgledzie jak i innych jestem duzo bardziej do przodu niz bananowe chlopaki,a jest roznica miedzy tym co piszesz,a miedzy masowaniem jakiegos frajera,i mam to w dupie co ona robi,ale pisze to wzgledzie dajmy na to swojej kobiety,jeden(weeskacz,bilson)czyli ludzie bez jaj i zasad pozwola ,,swojej'' zeby ja inni lapali za dupe albo zeby masowala jakis spoconych leszczy,a inny maja szacunek do siebie a co zatym idzie do ,,swojej''i nie pozwola by ich kobiete dla np.wlasnej podjary ktos mogl kupic,co poradzic chlopaki albo sie ma jaja albo ma sie szpare

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224


    omg co ma lapanie za dupe do masażu?

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    HAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHA
    wymiatacie Panowie naprawdę wymiatacie...

    jest na coś popyt to jest też osoba która ten popyt realizuje... WOLNY RYNEK

    przy tym wygląda bardzo ładnie i jakoś nie sprawia wrażenie nieszczęśliwej z powodu zarobków 600$ na godzinę... jej sprawa i tyle... nic nam do tego...

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Naprawdę gdyby to ją można było dotykać za 150e/15min to rozumiem że jej facet powinien być oburzony,ale to ona masuje ,a facet nawet nie ściąga koszuli
    Nie wiem jak możesz dostrzegać aż tak ogromną różnice w obcinaniu spoconej świni w celu poprawienie jego wyglądu,ergo samopoczucia, a masowaniem komuś pleców bądź tez głowy(no gdyby robiła to piersiami,to bym to oburzenie zrozumiał)

  10. #20
    Majcher nie wiem czy ty tak naprawdę myślisz, czy piszesz tylko dla checy.

    Jak to pierwsze to ja do rozmowy z Tobą wysyłam Ziggiego

    ziig blow ups and chat - Two Plus Two Poker Forum
    Ostatnio edytowane przez shaggyr ; 20-11-2008 o 00:45