Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    sik materfaker

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    set vs set i check-check, check-check, check-bet-raise-fold

    nie wiem jakie ready maja i czym sie kieruja ale widac moj poziom jest za slaby zeby pojac ta taktyke.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a mi sie ta gra podoba i mysle ze moze nie umialbm chyba foldnac ale dawalbym maksymalnie call z tymi jj

    gosc z kk przebijal preflop a potem po serii czekow nagle sie obudzil ?

    t jest jedna z tych sytuacji kiedy ktos albo blufuje albo ma monstera tutaj blef raczej odpada bo gdyby blufowal na river tzn ze preflop tez nic nie mial czyli wtedy zagralby juz na flopie bo to byl dobry flop by reprezentowac dobra reke

  5. #5
    Easy fold - dla ludzi troche myslacych,


    Wywala flopa AKJ:

    Co mysli gosc z KK?
    2nd nuts- bez pozycji.( raczej nikt nie callowal by z AA)
    Moge otrzymac reraise z KJ,AK,QT i co wtedy zrobie?
    Smallball, check

    Co mysli gosc z JJ, Gosc gral tight, moze miec nuts, albo wyzszego seta. Free turn, BIORE, ja bym wzial


    Spokojnie mozna zczekowac. vs 2 osoby. Jak ma najlepsza reke, to raczej na turnie nic tego nie zmieni. Jak ktos mialby QQ, moglby zraisowac.Jak nie,Ma co najwyzej GUTHOTA. Praktycznie Zadna karta na turnie nie jest mu w stanie zaszkodzic.Jak wywali T, mozna callnac czy wywali pare na riverze.


    Turn T. All check. Prawdopodobnie nikt nie ma QQ,KQ,AQ.
    Chyba brak value , Vs 2 osoby jezeli ktos ma juz seta.


    River T. Para na stole, ktora diametralnie zmienia postac rzeczy
    check, check,

    gosc z KK, wie ze ma nuts. Chyba ze ktos dostal runnig TT, mala szansa. Wieksze value w tym przypadku dla mnie check/raise, bo na 99% ktos zbetuje zeby ukrasc pot.


    JJ: Bet

    Otrzymyjac raisa, co moze pokonac???

    QQ,KQ,AQ? jezeli ktos zeslowpleyowal te karty, to najprawdopodobnie tylko by scallowal i betowal Turn.
    100% nikt nie jest samobojca zeby check raisowac strita.

    Odrzucaja te karty, mozemy pokonac tylko blef, albo jestesmy vs NUTS.
    Pierwotny raiser moze miec , AA.KK,TT, bo z niczym innym nie odwazylby sie na check raise. Easy fold.

    Oczywiscie grajac turniej za 5 dolcow easy all in.
    Ale jak widze ze gosc ma IQ troche powyzej 80, zrzucam.




    Powyzsza analiza jest tylko wytworem mojej wyobrazni, i nie kazdy musi ja akceptowac.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ta dokladnie to co Sebkrol, ja bym nie zrzucil, nei ma szans ale dalbym tylko call (chociaz chuj wie na wsopie pewno bym sie podjaral myslac haha zlapal fulla do AT i go jebne i wrzul stacka i plakal:P ). Reka wyglada tak, ze mogl miec wlasnie monstera AA/KK lub running TT, ewentualnie bijemy AT i tyle. Fold genialny, osobiscie lepszego nigdy nie widzialem.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    mam na mysli tego z kk. gdyby uderzyl na flopie dostalby call albo raise. Jak raise to bylyby alliny i zgarnalby wszystko. Jak call to zakladam, ze turn by przecheckali i na riverze nie byloby juz tak latwo sfoldowac jj przy duzo wiekszej puli. nawet jakby spasowal to i tak kk wygraloby wiecej.

    ogolnie taka gra wygral najmniej jak sie dalo
    Ostatnio edytowane przez nieumiemgrac ; 19-11-2008 o 14:36

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Easy fold z tymi JJ, w końcu wkładając żetony z JJ i łapiąc seta trzeba się nastawić że ktoś ma wyższego seta, ogólna zasada mówi: bez absolutnego nutsa foldujemy

  9. #9
    Stanko111 , w tym momencie moj drogi, nie grasz w pokera tylko w karty, widzisz fulla i sie jarasz.

    Zreszta na pokerstart ktos o nicku Stanko111 na roi -46%, to by wyjasnialo.

    Wiekszosc osob z tego co widze , patrzy tylko na karty, a nie na procesy myslowe przeciwnikow, a na tym ta gra polega.

    A potem teksty w stylu: " nie martw sie , set vs set , 1 na 100 razy, miales pecha, kiedys ty sobie odbijesz. Ja tez bym nie spasowal fulla"

    No coz, jezeli dla was JJ to insta all in to musicie jeszcze troche pograc.



    pozdro, pocwicz

    ps.Nie chce byc zlosliwy ani ironiczny ale taka twoja odpowiedz w stosunku do mnie mi sie wydawala.

  10. #10
    a mi sie tam bardziej podobal fold AA przez Chana na jednym z HSP czy Million Dollar Cash Game... nie pamietam niestety w ktorym odcinku to bylo zlimpowal AA, po flopie jakis gosc podbil (chyba z setem) a on po prostu zrzucil... nic nie powiedzial, nie badal nic reraisami ot zrzucenie AA na jakims random flopie