Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Roi -46% nie uwzględniające paru dobrych fr gdzie wygrałem łącznie jakieś 14k...

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jezeli juz to ft nie uwzglednia bo pewnie byly gdzie indziej wiec rownie dobrze gdzie indziej mogly byc wiele turniejow bez bycia w kasie no ale to nie wazne

    A z tym powiedzeniem ze pokaze to tez tak troche wlasnie dziwnie wyskoczyl

    Wogole gdyby przeciwnicy mi pokazywali karty to robilbym wiele super foldow Bo ja to czesto jednak daje call z "ciekawosci" ;p

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    dość stary filmik, ale fold też ładny.

    YouTube - Poker: Daniel Negreanu Vs John Juanda


    Pozdr
    RJ

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    "Oh no! King of Spades?"
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 24-11-2008 o 14:21 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Buahahha rozbawiłeś mnie CaralooH do łez, analiza po prostu godna "Miszcza". Wymądrzasz się w całym temacie, a banalnie jest napisać kto co myślał, wiedząc jak się skończyło. A jeżeli ty przy każdym podbiciu zrzucasz fulla, to chciałbym przeciw tobie zagrać, bym podbijał a ty byś foldował i czekał na Royala, żeby zaatakować.

    "Wywala flopa AKJ:

    Co mysli gosc z KK?
    2nd nuts- bez pozycji.( raczej nikt nie callowal by z AA)
    Moge otrzymac reraise z KJ,AK,QT i co wtedy zrobie?
    Smallball, check"

    - jasne jak się ma seta na Kaziach boimy się wszystkiego, a najbardziej tego , ze ktoś ma 2 parki i nas przebije

    Co mysli gosc z JJ, Gosc gral tight, moze miec nuts, albo wyzszego seta. Free turn, BIORE, ja bym wzial

    - straszne, mam seta na Jopkach, ale gość, może mieć wyższego seta, a może zaraz fulla, a może nawet pokera, lepiej czeknąć, zobaczyć czy nie dojdzie przypadkiem poker, trudno, że komuś dam za darmo dobrać do strita i z byle Q mnie rozwali, boję się, może w ogóle pójdę do domu.

    Całą ta twoja analiza powiem krótko to .........

    Można tak zagrać jak oni jednak troszkę z innych powodów, napewno tok ich myślenia był o 180 stopni odwrotny do twojego, najbardziej zgadzam się ze Sebkrolem i call na końcu musi po prostu być.
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 25-11-2008 o 09:33

  6. #26
    jesli chodzi o tytulowy fold, to tez jak to zobaczylem, od razu powiedzialem, ze mega efektowne, ale jesli gosc tak robi czesciej, to na pewno nie jest to zagranie w dlugim okresie dochodowe

    edit: btw. chcialbym zobaczyc reakcje komentatorow, gdyby ten drugi mial np AT i mniejszego fulla, a ten zrzucil te walety przeszloby to do klasykow jak ten pokazany wczesniej fold KJ vs K5
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 25-11-2008 o 11:28

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta

    chcialbym zobaczyc reakcje komentatorow, gdyby ten drugi mial np AT i mniejszego fulla, a ten zrzucil te walety przeszloby to do klasykow
    dokładnie, gra mogłaby wyglądać bardzo podobnie, a zamiast najlepszego foldu, byłoby napisane o najgorszym zagraniu w historii i oczywiście pojawiło by się parę wpisów, że takiej ręki nie można foldować

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Etam gadanie... Co by było gdyby

    Gdyby mial AT to moze villain inaczej by to zagrał i hero by nie zrzucił.

    To tak jakby mówic po pięknym callu z bottom pair albo ace high, że gdyby przeciwnik mial lepiej to każdy by mówił że call kretyński.

    Fakt jest faktem że fold piękny i nikt mu tego nie odbierze.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    ^ dokladnie
    gdyby gold mial 34, ten call juz nie bylby tak kozacki... (?)
    YouTube - WSOP - Cunningham makes a phenomenal call

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Gdyby Gold miał 43, nie betowałby. Przecież ani z 8, ani z Q Cunninghama nie wygoni. Jeśli Allen miał draw, to bet nie ma sensu. Może ewentualnie jeśli obstawiał go na 3X i chciał zgarnąć całą pulę dla siebie, ale chyba najczęściej z 43 zrobi tu check behind.