Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Trener - NL400+

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    0
    Witam,

    szukamy do naszego nowo powstałego serwisu graczy, którzy podjęliby się nagrywania filmów pokerowych na limicie NL400+. Oferujemy dobre wynagrodzenie. Chętnych zapraszam na PMa lub mala:

    dontcheckraisemeagain@yahoo.com

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A mozesz podac jaki jest adres tej strony, bo z polskich serwisow znam tylko Unipoker.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Co rozumiesz przez dobre wynagrodzenie dla gracza który gra nl400+ ?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    "dobre wynagrodzenie" dla normalnego człowieka jakie by nie było nigdy nie będzie nawet troszkę wystarczające dla gracza na nl400 oddającego swoją wiedzę i umiejętności...

    dlatego większość sensownych się na to nie zgodzi...

    no chyba, że płacicie z 2-3bi od filmiku to kto wie... ale jakoś nie sądzę LOL

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja mogę rozważyć ofertę, w końcu grałem na EPT

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    zapłacimy...a adres z darmowego konta lol

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    0
    Witamy na pokerzysta.pl... Może po prostu nie mogę podać nazwy tej strony na forum? O tym nikt z was nie pomyślał, gracze NL400. Jeśli jest ktoś zainteresowany, to zapraszam na PM lub na maila, jeśli nie, to darujcie sobie takie prostackie komentarze.

    @stanko: dobre wynagrodzenie, to takie, z którego obie strony są zadowolone.

    @alchemik: odkryłeś właśnie Amerykę. Ale masz rację, oferujemy 30zł za filmik NL400, lol. To chyba jasne, że pisząc "dobre" nie orientuję się na średniej krajowej, tylko na limicie, na którym ten filmik jest nagrywany.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    forum ma to do siebie, że ludzie w różny sposób komentują...

    Ty jako osobą oferująca współpracę z kimś poważnym raczej nie powinieneś w takim tonie pisać ale to już Twoja sprawa...

    kompetentny gracz Nl400 przy powiedzmy 3-4 filmach miesięcznie będzie to robił pewnie za jakieś 1,5-3k$ miesięcznie i za cholere nie spodziewam się, że płacicie chociaż 20% tego więc znajdziecie zapewne 20% kompetentnego gracza...

    niemniej GL

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez ibetuwill Zobacz posta
    Może po prostu nie mogę podać nazwy tej strony na forum?
    Skoro Unipoker sie tutaj reklamuje to nie widze powodu dla ktorego ty nie mozesz podac tej strony.
    Cytat Zamieszczone przez ibetuwill Zobacz posta
    Jeśli jest ktoś zainteresowany, to zapraszam na PM lub na maila
    Ja jestem zainteresowany adresem tej strony, wiec jak mozesz to wyslij linka na priv, skoro nie mozesz podac na forum.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 20-11-2008 o 08:46

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ja mogę rozważyć ofertę, w końcu grałem na EPT
    lol ty nie grales, ty siedziales przy stole na EPT