Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Seat 1: Elpetito ($219.40 in chips)
    Seat 2: lLostMyHouse ($214.75 in chips)
    Seat 3: Protession ($184.90 in chips)
    Seat 4: Tregon07 ($197.00 in chips)
    Seat 5: Mrthorin ($191.70 in chips)
    Seat 6: Jarxik [ , ] ($207.15 in chips)
    Seat 7: patykka ($195.00 in chips)
    Seat 8: _NLBaby_ ($203.00 in chips)
    Seat 9: P.Sampras ($214.75 in chips)
    Seat 10: Kogoto ($204.50 in chips)
    ANTES/BLINDS
    P.Sampras posts blind ($1), Kogoto posts blind ($2).

    PRE-FLOP
    Elpetito folds, lLostMyHouse folds, Protession calls $2, Tregon07 folds, Mrthorin folds, Jarxik bets $10, patykka folds, _NLBaby_ folds, P.Sampras folds, Kogoto calls $8, Protession calls $8.

    FLOP [board cards ,, ]
    Kogoto checks, Protession checks, Jarxik bets $15, Kogoto bets $76, Protession folds, Jarxik bets $182.15 and is all-in, Kogoto calls $118.50 and is all-in.

    TURN [board cards ,,, ]

    RIVER [board cards ,,,, ]

    SHOWDOWN
    Jarxik shows [ , ]
    Kogoto shows [ , ]
    Jarxik wins $419.65.

    SUMMARY
    Dealer: _NLBaby_
    Pot: $422.65, (including rake: $3)
    Elpetito loses $0
    lLostMyHouse loses $0
    Protession loses $10
    Tregon07 loses $0
    Mrthorin loses $0
    Jarxik bets $207.15, collects $419.65, net $212.50
    patykka loses $0
    _NLBaby_ loses $0
    P.Sampras loses $1
    Kogoto loses $204.50


    Przeciwnik 20/11/2.2 po 942 rekach.
    Generalnie nie lubie sie stackowac z overpara, jesli nie bylo reraisow pf - vs regular TAG zbyt czesto konczy sie to na -1BI. Tu zaryzykowalem z uwagi na 2 sprawy. Po 1 nie pasuje mi ten raise - IMO jest zbyt duzy jaka na fulla czy karete. Po 2 przeciwnik doslownie minute wczesniej przegral do mnie caly BI na innym stole (alliny pf AAvKK).
    EV+ czy EV- taki push na dluzsza mete? I pytanie do grinderow grajacych po 10+ stolikow jednoczesnie (takim jest moj przeciwnik z tego rozdania) - czy to co napisalem powyzej wplyneloby w jakis sposob na rozegranie przez Was tego rozdania? Czy w ogole zauwazacie czy i do kogo przegracie/wygracie BI? Chodzi mi o to czy powinienem cos takiego w ogole uwzgledniac podczas podejmowania decyzji.

  2. #2
    Szerze powiem że rozegrałbym to dokładnie tak samo. Przypuszczam że kolo obstawiał Cie na AK a Twój bet po flopie traktował jako zwykły coniunuation bet. Wydaje mi sie że 90% nie obstawiał Cię na parę a tym bardziej nie na AA i uważał że z AQ jest ahead (min ze wzgl. na 5 bb pf - dość wysoko jak na AA - przynajmniej dla mnie, ale to oczywiście tylko pomogło bo przy tej pozycji przeciwnik odniósł wrażenie ze kradniesz blindy). Flop sam w sobie też bezpieczny.
    Jak dla mnie prawidłowo rozegrane.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Kogoto to Polak który zresztą udziela się na tym forum nawet

    często jest overagressive i tptk na takim boardzie to dla niego nuts

    gz

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Dzieki, dobrze wiedziec na przyszlosc

    A bet 5bb bo byl 1 limper w puli.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dlatego nie calluje sie pf AQ, tylko reraise, po czym easy fold jesli koles pokazuje sile - oszczedzic mozna sporo stacka ;]

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    co prawda nie gram ostatnio stolików w holdema,ale po tym raisie na flopie do 76 i pushu to co bije to AQ?
    zakładam ze mało kto na 10max tutaj wrzuci stacka z QJ cz QK,od czasu do czasu będzie to AQ a cała reszta to chyba AQ jest mocno w dupie??