Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 29 z 34 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 336
  1. #281
    Stary nawet nie chce myslec, ale ja chodze na lige chcac cos podpatrzyc, nauczyc sie jak kto co rozgrywa, a jak widzialem wczoraj jak lider rankingu gra to wybacz, ale rzygac sie chce. Robisz fold pro flop z 1010 do mnie tlumaczac ze nie chcesz ryzykowac "zycia" turniejowego w 1 rozdaniu po czym bodajze 5 rozdan poznije sprawdzASZ MOJEGO ALL INNA ponad Twój stack, z A6s gdzie był reis pro flop i riries all inn ode mnie. Ciekawi mnie czym sie kierowałes i tak masz racje w 100% prezz takie Osoby jak Ty nie chce mi sie chodzic na lige w tarnowie. Chociaz zawsze uważałem że jakies tam pojecię ogrze masz, ale jak widze ranking że jestes liderem to poprostu mi aż żal.

  2. #282
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    pepis sorry, ale nie wytrzymałem wczoraj widząc twoje zagranie ale od początku:

    ja: 99 na dealerze, pepis 34. bb300/600 ja reise do 1800 pepis call, flop j83 pepis check ja reise o pule 3500 dla pepisa easy call w nagrodę 3 na turnie i "aliny" i wszystko w tym temacie i pepis wygywa turniej.

    z mojej strony tylko mogę powiedzieć przepraszam za "jebanego donka" ale mam nadzieję że choć trochę mnie rozumiesz.

    pozdr.

  3. #283
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    hmm ciekawe czy bedzie wyegzekwowana kara za obrazanie przeciwnika

  4. #284
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Kamil! Co do donka nie ma sprawy, ja nie jestem obrażalski, tak tylko sobie zacytowałem. Co do rozdania - kwoli ścisłości - zapomniałeś dodać, iż na flopie było J,3,2 moje 34 było w karach podobnie jak J i 2 na flopie a to daje trochę inną ilość outów (14) nie wspominając o tym, że już byłem lepszy od Twoich ewentualnych AK, AQ KQ itp bo przecież nie wiedziałem że masz akurat 99. Co do ligi - głosowałem za obecną formułą, ale obecna formuła w wersji unlimit rebuys też mi nie przeszkadza. Pozdrawiam serdecznie.

  5. #285
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    @aga jaki wywod fajny

    ale cos ci nikt nie odpisal albo brak argumentow albo tylko ja moge obierac role niewdziecznika ;D
    (jednak chamstwo wieksze poruszenie robi )
    ale generalnie kilka trafnych uwag

    @korczi
    moze chybione tells'y pepis na ciebie ma

    @kamil
    to rozdanie z pepisem 99 vs 34 to takie normlane chyba w sumie ..
    z tego co ten twoj krotki opis czylalem to chyba troche overplayed 9tki
    edit: jeszcze z tego co czytam to to byl headsup ...

  6. #286
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    od Twoich ewentualnych AK, AQ KQ itp bo przecież nie wiedziałem że masz akurat 99.
    to ja już zupełnie nie rozumie twojego calla pre flop.

  7. #287
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ja tez nie rozumiem twojego calla z J6. A podbicie bylo podobne.

  8. #288
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tez nie rozumiem callu pepisa na flopie. easy push.

    a poza tym to tylko powiem ze tak strasznie walczyliscie o to zeby nikt nie obrazal innych graczy. ze kary beda i wogole.. a jedynymi ktorzy obrazaja to jestescie wy, a kar nie ma. tym bardziej wyzywanie kogos od jebanych za cos co sie samemu robi jest troche smieszne. i znowu masz pretensje do innych o cos co robia poprawnie (bo rozdanie poprawne, choc duzo lepszy bylby all in, a najgorszy fold) tak samo jak do chlopakow o to, ze sie scashowali kiedy mogli.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 31-01-2009 o 07:43

  9. #289
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    pajak: w rozdaniu z tobą pre flop do puli 1650 miałem dołożyć 750, biorąc pod uwagę że miałem największy stack to nie była trudna decyzja, a że aa rozgrywasz zbyt lightowo no to peszek że na flopie trafiłem dwie top pary poszły aliny.
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 31-01-2009 o 09:07

  10. #290
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez kamil23 Zobacz posta
    pajak: w rozdaniu z tobą pre flop do puli 1650 miałem dołożyć 750, biorąc pod uwagę że miałem największy stack to nie była trudna decyzja, a że aa rozgrywasz zbyt lightowo no to peszek że na flopie trafiłem dwie top pary poszły aliny.
    Chciałam to skomentować, ale to się minie z celem.
    Jedyne co, to Kamil: nie oczekuj od innych, czegoś czego sam nie potrafisz/ nie robisz (w domyśle Wasz HU z pepisem).

    Michał:
    być może nikomu się nie chciało przeczytać i mi się upiecze UFFF