Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 24 z 34 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 336
  1. #231
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    pepis, podam ci przykład: ty masz AA, kolega ma KK, - załóżmy flop Qxx, turn x, river K - nie ma opcji koloru, strighta czyli poszły aliny i na river pechowo przegrywasz, po czym 15 minut po tym kolega odchodzi od stołu zadowolony - czy to jest fair wobec ciebie?

    pozdr.

  2. #232
    Moim zdaniem jak najbardziej fair. A co wiecej z Nim nie bedziesz grał, na tym polega poker że na dłuższą metę statystyka działa, a że czasami takie masz akcje no to nic się nie dzieje. Ja pamietam miałem z Toba akcje 77 na JJ gdzie na 7 spadł mi kolor ALL inn pro flop oczywiscie bo korczi zszedł z maszyny i był grubo w pałe. Pamietasz, szczeże watpie zebys pamietał to rozdanie bo od tamtej pory mielismy bodajze z 30 "podobnych" procentowo akcji.

  3. #233
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    ohoho ! "na tym polega poker"... doprawdy ? a nie na wyjatkowej umiejetnosci rozdwania kart ? no przeciez w tej "dziedzinie" jestes niekwestionowanym mistrzem w malopolsce

  4. #234
    A wiesz co za pierwszym razem Ci nie odpowiedziałem teraz Ci odpowiem. Z taką ciotą jak ty to chyba każdy wygra, stary ty nawet nuie wiesz kiedy masz dokladac blindy i ruchy masz jak kurwa slon ale widac ze skoro wzrostu bozia dała to jajeczek nie dala bo jak dobrze pamietam zawsze grales jak cipka.

  5. #235
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez korczi Zobacz posta
    Moim zdaniem jak najbardziej fair. A co wiecej z Nim nie bedziesz grał, na tym polega poker że na dłuższą metę statystyka działa, a że czasami takie masz akcje no to nic się nie dzieje. Ja pamietam miałem z Toba akcje 77 na JJ gdzie na 7 spadł mi kolor ALL inn pro flop oczywiscie bo korczi zszedł z maszyny i był grubo w pałe. Pamietasz, szczeże watpie zebys pamietał to rozdanie bo od tamtej pory mielismy bodajze z 30 "podobnych" procentowo akcji.
    wszystko się zgadza z tą różnicą że ty kolego nie uciekasz ze stołu zadowolony z paru złociszy

    ps.rozdanie 77 vs jj dobrze pamiętam bo żeby było ciekawiej to na river spadł J robiący mi seta a tobie kolor.

  6. #236
    Dodaj kolego jeszcze że to Ty rozdawałes bo zaraz cipka jakas napisze ze to tez było ustawione.

  7. #237
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    tak, dokładnie sam byłem dealerem.

    ps. tak jak napisałeś z tym gościem przy stoliku grać już mi sie nie chce.

    edit: kończąc temat zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie odnośnie nowego sezonu. Jest na samej górze na każdej stronie naszego wątku.

    pozdr.
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 17-01-2009 o 19:58

  8. #238
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1
    Witam serdecznie.
    Widze ze temat rozwinął sie na dobre.
    Po piersze jesli chodzi o tamten stolik przyszlismy na chwile w przerwie po zajeciach. Po czym pena osoba zapytała czy mamy jaja i gramy a nie pier... jak mały kaziu na rybach. Na samym poczatku zaznaczylismy ze nie mamy dużo czasu (była godzina koło 20.)po czym zgralismy sie (śmieszne pare groszy)nie bede przypominł w jaki sposob bo trafnie to określiły osoby siedzace przy stoliku (jesli juz mowimy o taktykach).Po kolejmym wkupieniu też nie bede przypominał w jaki sposob zgrany, dokonalismy trzeciego po ktorym potroilismy sie i gralismy jeszce , po czym nastapiło podwojenie(przepraszam że tak sie stało)ale wydaje mi sie ze trafione dwie pary na floopie AK i spadajacy krol na river robiacy nam fulla jest mniej bolesne niz drow do good-shota i spadajaca piatka(jesli dalej mowa o taktykach)po czym o godzinie 22:45 (dokładnie pamietam bo tak miałem autobus) zakończylismy gre ze wzgledu na zajecia na nastepny dzień od godziny 7:00 i pisanego zaliczenia.(rownież przepraszam ze studiuje i nie mam czasu jedynie na pokera)

    Tyle w tym temacie wiem ze zaraz beda komentarze że tłumaczą sie winni ale to juz sprawa osób komentujących.
    Jesli jeszcze kogos uraziłem tym haniebym czynem prosze o telefon z wyrzutami.

  9. #239
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez soczek19 Zobacz posta
    Po piersze jesli chodzi o tamten stolik przyszlismy na chwile w przerwie po zajeciach....pena osoba zapytała czy gramy.... Na samym poczatku zaznaczylismy ze nie mamy dużo czasu ....jesli juz mowimy o taktykach.
    przyszliście na chwilę i stwierdziliście że nie gracie bo macie tylko 20 minut czasu - zapytajcie czornego jak nie pamiętacie, po czym pewnie górę wzięła wasza taktyka że zrobicie szybki buy-in, szybki double up i do domku zgodnie z planem. Niestety wasz plan został udaremniony przez spadającego strighta na river. Ale cóż nagle czas się znalazł i tak bawiliśmy się jeszcze z dobre 2 godziny do czasu waszego double up, po którym nagle wasz czas dobiegł końca i wasza taktyka uległa spełnieniu i można było spokojnie iść do domku. Tyle tylko w tym temacie i waszej taktyce o której powiedziałeś mi obszernie przez telefon.

    pozdr.

    ps. good shot - dobry strzał, czyli wbijasz 8-ke i kończysz partię z kija
    Ostatnio edytowane przez kamil23 ; 18-01-2009 o 11:53

  10. #240
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757