Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 336
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Regulamin został dostosowany do zgłaszanych uwag, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to jesteśmy na nie otwarci i elastyczni.

    pozdr.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Witam!
    Oto moje uwagi:
    - jeśli turnieje maja odbywać się "w każdy czwartek" to czemu pierwszy wyznaczony jest na piątek - to mnie np. nieco komplikuje sytuację
    - trzeba zaznaczyć, że turnieje nie odbędą się w czwartki: 25.12.2008 i 01.01.2009
    - ponieważ zauważyłem, iż organizatorzy zmieniają się w poszczególnych sezonach nie powinni mieć uprawnień do dożywotniego wykluczania z TLP ale co najwyżej na bieżący sezon
    - pkt. 10a jest wielce kontrowersyjny - nie zmienia się bowiem zasad gry w trakcie jej trwania, regulamin powinien być stały na cały sezon

    pozdrawiam

    PS zapewne nie jestem zbyt lotny ale nie potrafię rozgryźć wzoru na punkty za poszczególne miejsca
    załóżmy że zająłem 6 miejsce w turnieju z 15 graczami - pokażcie mi obliczenie moich punktów (podstawiając do podanego wzoru)
    P

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez pepis2 Zobacz posta
    PS zapewne nie jestem zbyt lotny ale nie potrafię rozgryźć wzoru na punkty za poszczególne miejsca
    załóżmy że zająłem 6 miejsce w turnieju z 15 graczami - pokażcie mi obliczenie moich punktów (podstawiając do podanego wzoru)
    P
    nie przejmuj sie ja mam ten sam problem. Ja z kolei prosze o podanie mi (po odliczeniach do wszelakich pul) wysokosci wygranej przy 15 grajacych ,za zajecie 3ego miejsca,przy freezoucie?? bo mnie to ciekawi.

    Propnuje takze zrezygnowac z mastersa, a pule ligowa podzielic na 5iec platnych miejsc.Dzielenie puli wydaje mi sie nonsensem,tylko po to, by z ew.6stki wylonic zwyciezce i pod zwyciezce. Wygrany ligi jest jeden,a masters to osobna rzecz,na `lono` ktorej mozna sobie zrobic(jesli ktos chce) turniejek z buy inem 200zl,a nie `dzielenie` sie pula `zapracowana ze skladek` przez caly sezon` . Nie potrzebne odkladanie puli na osobny turniej. Takie moje zdanie. Zreszta caly czas byl masters...teraz powinno byc bez...podzial puli ligowej na Top 5. Kto `zapracuje` tez zarobi

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez czorny Zobacz posta
    Ja z kolei prosze o podanie mi (po odliczeniach do wszelakich pul) wysokosci wygranej przy 15 grajacych ,za zajecie 3ego miejsca,przy freezoucie?? bo mnie to ciekawi.
    kwestia ile będzie rebuy-i i addon-ów, przy założeniu że każdy wykona minimum 1 rebuy lub addon pula turniejowa wyniesie 1275zł, czyli:

    I miejsce = 640zł
    II miejsce = 380zł
    III mieejsce = 255zł

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tez mi sie tak czorny wydaje, szczegolnie ze przy takim wpisowym nie bedzie gralo wiecej niz 10 osob na turniej wiec wylaniac 7mke z regularnie grajacych 9 osob jest troche bezsensu

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    coolfon będziesz grał? mamy nadzieję że tak

    ps. jeżeli więcej osób będzie za tym aby nie było mastersa a całą pulę podzielić dla 3-4 osób najlepszych nie ma problemu.

  7. #17
    Ja jestem jak najbardziej za tym, jesli tak bedzie to napewno bede chodził, a turniej z wpisowym 200 PLN nie problem bedzie zrobic w tarnowie dla 7 osób, mysle ze nawet 10 by sie zebrało .

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Tez jestem za zlikwidowaniem mastersa i zrobieniem 3 albo 4 miejsc platnych za lige.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Jutro poponuje stolik na 19.

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    spoko - popros jeszcze kamila zeby to przy regulaminie dopisal, bo to sie najczesciej czyta jak sie chce grac

    edit: cos mi sie pochrzanilo i nie widzialem waszych postow - to wyzej do mariana jest

    pepis ciekawe spostrzezenia i we wszystkich prawie masz racje ale to raczej detale i nikt bedzie mysle zeminial regulaminu itd - to jest tylko backdoor w razie w.
    natomiast 27 w moim kalendarzu to czwartek
    ale fakt ze w swieta nie pogramy i sylwestra
    jezeli chodzi natomiast o punkty to we wzorze jest blad jak na moje i byl juz 2 albo 3 sezony tylko nikt na to nie zwaracal uwagi N powinno byc zamienione z M - ale nie jestem w tym biegly - za mnie to komputer liczy

    brak mastersa rzeczywiscie bedzie dobrym pomyslem i wiecej do wygrania bedzie w lidze bede sie wiecej przykladal

    edit 2: stolik chetnie zagram tylko nie wiem o ktorej wroce jutro ze slaska - keep in touch
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 18-11-2008 o 05:11