Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe troche smieszny poczatek goral-najlepszy polski pokerzysta ?

    Albo góral faworyt ept warszawa ?

    nic mu nie ujmujac ale to troche naciagany wstep redaktora

  3. #3
    współczuje Góralowi w każdym wywiadzie musi tłumaczyć w jaką odmianę gra , jaki jest element losowy itd itp.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    hehe troche smieszny poczatek goral-najlepszy polski pokerzysta ?

    Albo góral faworyt ept warszawa ?

    nic mu nie ujmujac ale to troche naciagany wstep redaktora
    Nie no skąd słabiutki jest chłopak...
    za to Sebkrol znany także jako wiewióra jest de best ...

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    [QUOTE=wieśniak666;217177]Nie no skąd słabiutki jest chłopak...
    za to Sebkrol znany także jako wiewióra jest de best ...[/QUOT

    lubie gorala,ale porownywajac go do najlepszych ,to slabiutki jest...przynajmniej to co widzialem:P

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Sorry wiesniak ale Sebkrol ma racje... Tekst "faworyt EPT" w pokerze brzmi smiesznie, "jeden z lepszych graczy" brzmialoby zdecydowanie lepiej.

    Co do najlepszego Polskiego pokerzysty, no coz, tutaj sie juz patrzy na osiagi i zdecydowanie Goral jest najlepszy.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jakby powiedzial to ksiadz z reklamy mbanku "boze jak ja to kocham" jak ktos pisze cos czego nie powiedzial i wysmiewa mnie za wlasne wymysly LOL

    Wiadomo ze Góral napewno jest bardzo dobrym graczem pewnie jednym z najlepszych w Polsce ale goral chyba z tego co wiem gra glownie turnieje a czy w cashach masakruje przeciwnikow na stole ? Szczerze to watpie bo mimo ze nie znam gorala to z relacji z ept wyglada mi troche na murka byc moze to dlatego ze w tle byly ogromne pieniadze ktore zabijaly troche chec ryzykowania ale fakt faktem

    Pozatym jest tyle odmian pokera i form w kazdej z nich Goral ejst najlepszy ?

    Macia patrzec na osiagi ? na poczatku roku kiedy wygralem 100k na bossie to byla to chyba jedna z najwiekszych wygranych polakow i co moze bylem wtedy najlepszym polskim pokerzystą ? albo czy chociaz lapalem sie na top10 ?

    Gówno prawda miałem poprostu w jednym turnieju farta ot cala filozofia

    Góral co prawda mial kilka turniejow w kasie wiec to troche inna sytuacja Ale i tak nie wiem czy np jest w polsce graczem ktory wygral najwiecej

    Zreszta wiadomo w telewizji lepiej brzmia takie skrajne okreslenia


    Ostatnio ogladalem w tv program gdzie amatorka zostala wycwiczona i miala sie zmierzyc z graczami swiatowej klasy zawodowymi pokerzystami, gdy przedstawiano jej przeciwników to najlepszy z nich chwalil sie ze wygral w las vegas raz 50 tys w turnieju Czyli rzecziwscie swiatowej klasy zawodowcy

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Nigdy nie twierdzilem, ze jestem najlepszym polskim graczem. Tak wyrazil sie Michal Pol. Jednym z lepszych tak. Co do cash games to 3.5ptbb w long runie na 3/6 i 5/10 na PS gdzie poziom jest wysoki nie jest wynikiem najlepszym ale na pewno solidnym wiec Twoja krytyka bierze sie albo z niewiedzy albo z jakichs innych powodow o ktorych nie wiemy... Stats 21/17 na shortach i 17/12 na FR.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Tak wyrazil sie Michal Pol.
    Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie jakby to sam goral przygotowywał pytania do tego wywiadu ten Pol nic tylko ciągle powtarzał wiem ,że Pan to wiem ,że Pan tamto niby taki przygotowany z biografi a jakoś tak niezręcznie dojebał z tym faworytem EPT owszem goral był faworytem w takiej samej mierze jak każdy inny startujący, poker to nie skoki narciarskie niestety..

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Goral ja oczywiscei ci nic nie ujmuje i amsz racje nie wiem w sumie za wiele o twojej grze itd

    Poprostu przeczepilem sie do stwierdzenia Pola ktory w tak oczywisty sposob powiedzial co powiedzial

    A mysle ze w pokerze wogole cholernie trudno wskazywac najlepszego rgacza