Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    witam

    ostastnio zmuszony jestem zaczac korzystac z MB i mam pytanie odnosnie limitow na koncie:

    jaki max. limit jest dostepny do konta MB po wszystkich weryfikacjach (konta, adresy, karty kredytowe)

    czy ew. da sie te limity potem jakos powiekszyc? bo widze ze limit jest nalozony na 90 dni, a to troche zabawne nie moc potem korzystac z konta 3 miesiace.

    prosze o pomoc, bo od supportu to sie odpowiedzi chyba nie doczekam

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    ja mam 59tys zł na 90dni, tylko nie robilem weryfikacji kartą kredytową ktora dodaje ok 4kpln

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    a ja się podłącze po temat bo nie chce zakładać nowego...

    Próbowałem przejść proces wypłaty kasy na moje konto /inteligo/ z MB i miałem najpierw wykonać przelew na kwote mniejsza niz 50 zł. Wziąłem wypłaciłem 49 zł i miał mi przyjść w przelewie kod do większych tranzakcji... Kodu nie ma... Miał ktoś podobny przypadek lub z jakiego banku korzystacie/korzystaliście podczas takiej weryfikacji i dostaliście ten kod to może nowe konto założe...

    Pozdrawiam

    a co do limitu to u mnie 34 tys chyba jest na 90 dni

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez MARYNARZ69 Zobacz posta
    a ja się podłącze po temat bo nie chce zakładać nowego...

    Próbowałem przejść proces wypłaty kasy na moje konto /inteligo/ z MB i miałem najpierw wykonać przelew na kwote mniejsza niz 50 zł. Wziąłem wypłaciłem 49 zł i miał mi przyjść w przelewie kod do większych tranzakcji... Kodu nie ma... Miał ktoś podobny przypadek lub z jakiego banku korzystacie/korzystaliście podczas takiej weryfikacji i dostaliście ten kod to może nowe konto założe...
    Też korzystałem z tej opcji co Ty. U mnie było tak że w tytule przelewu dostalem jakiś kod ale ilość znaków była inna niż ta którą miałem wpisać. Napisałem do nich że sie ilość znaków nie zgadza i kazali mi wysłać skan tego przelewu - zrobiłem screen shota i im wysłałem - sami mi wtedy aktywowali możliwość przelewów większych kwot. Korzystam z mbanku. Popatrz na tytuł przelewu - coś tam musi być.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    witam

    ostastnio zmuszony jestem zaczac korzystac z MB i mam pytanie odnosnie limitow na koncie:

    jaki max. limit jest dostepny do konta MB po wszystkich weryfikacjach (konta, adresy, karty kredytowe)

    czy ew. da sie te limity potem jakos powiekszyc? bo widze ze limit jest nalozony na 90 dni, a to troche zabawne nie moc potem korzystac z konta 3 miesiace.

    prosze o pomoc, bo od supportu to sie odpowiedzi chyba nie doczekam
    Ja zweryfikowałem adres i konto i mam limit około 100 000 zł na 90 dni. Mam nadzieję że tyle by Ci wystarczyło

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Dokładnie, te limity tam są dosyć pokaźnie, chyba, że obracasz, W.A.Rebel, 6 cyframi przynajmniej kwartalnie - to ja wtedy przepraszam - ale myślę, że nawet wtedy możnaby się z nimi dogadać.

    Pozdrawiam

    Pepone

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ja zweryfikowałem wszystko co możliwe i mam limit niecałe 64k na 90dni ale jeszcze niedawno był 56k czy coś około wiec chyba jakoś się zwiększył.
    Czy ktoś wie coś o tej ich karcie?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ok dzieki za odpowiedzi - to jest limit calkowity na wplaty i wyplaty liczony razem o ile sie nie myle? dlatego jest to dla mnie problem.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Przemeck Zobacz posta
    Czy ktoś wie coś o tej ich karcie?
    A jest karta? Z karty to była tylko sonda tak z pól roku wstecz, nic więcej nie wiadomo... czy też to ja jestem w tyle?

    Pepone

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ja słyszałem że mieli wprowadzić jesienią, ale nie jestem pewien na 100% czy to prawda