Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 95
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Igiel wykorzystal swoj read i zrobil calla bedac 4:1, zajebiste zagranie (w ogole jego styl gry jest fajny ale to tak off topic). A Ty Sebas moglbys wyjsc ze swojego blaszanego pudeleczka i zauwazyc, ze poker sie zmienil i w agresywnych grach 4bet/5betshove nie zawsze oznacza stone cold nuts (co ewidentnie pokazuje ten przyklad).A co do Twojego grania nl 200 ciezko mi jest w to uwierzyc bo Twoj tok rozumowania w wiekszosci wypowiedzi przypomina poczatkujacego gracza.

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dodam, że zakres jego 5beta jest tak szeroki ze względu na to, że mogłem tam 4betować z any two o czym świadczy nasze HH

  3. #73
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    ale spadnie 10 albo as na flopie i jestes gleboko w dupie!!!

  4. #74
    słuchajcie ta dyskusja naprawdę do niczego nie prowadzi.
    widzę że to co napisalem bardzo Was uraziło, a to jest po prostu moje zdanie. Wy gracie jak uważacie, czytacie pewnie carplayera od deski do deski. Brawo...ja niestety nie czytam akurat tej pozycji bo wg. mnie nic ciekawego tam nie ma...ale to tylko moje zdanie (dla mnie to takie LOGO o pokerze).
    Raz jeszcze zaznaczam że nikogo nie chciałem urazić...ale temat chyba naprawdę już sie wyczerpał.
    Pozdrawiam i szcunek

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Nie napisaliśmy że czytamy CPP od deski do deski tylko artykuł Górala o poprawnym pokerze. Napisałeś że wolisz czytać lepszych fachowców, ale nie chciałeś podać jakich..

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Urażony czuję się jedynie traktowaniem z góry, jakbym nie był w stanie pojąć twojej mądrości. Zarzucałeś mi brak argumentów, a sam nie raczysz podać żadnych. Nie wyjaśniłeś mi na przykład tego:
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Igiel sprawdził, kierując się statystyką, która mówiła, że call jest opłacalny, zresztą kierujesz się nią i ty, jak sam przyznałeś (choć nie mam pojęcia czemu mi robiłeś z tego zarzut). Okazało się nawet, że jest faworytem, i to dość sporym, koniec końców jednak przegrał. Które z powyższych zadecydowało więc o tym, że zagranie było złe?

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    I raczej nie spodziewalbym sie sensownego wyjasnienia

  8. #78
    W dużym skrocie, uważam że nie ryzykuje się całego stacka 99.
    co do dokładnych wyjaśnień chyba nie trzeba ich przedstawiać...

  9. #79
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141


  10. #80
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    W dużym skrocie, uważam że nie ryzykuje się całego stacka 99.
    To żadne uzasadnienie.
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    co do dokładnych wyjaśnień chyba nie trzeba ich przedstawiać...
    W związku z powyższym - trzeba