Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95
  1. #21
    Panowie i ew. Panie nie ma sie co tak denerwować.
    Gdyby rozegranie miało miejsce na stawkach 25/50 zgodziłbym się...ale rozmawiamy o stawkach 1/2 więc zasada jest taka, im wyższe stawiki tym większe prawdopodobieństwo że przeciwnik zagrywa z lepszą kartą(ciekawy jestem reakcji na to....
    Oczywiście zgadzam się ze rise do 20 to bardzo dobre zagranie natomiast jak widać z dalszego rozwoju sytuacji przeciwnk podbijając pokazuje że ma kartę. Założenie że ma KK lub AA jest w tym momencie jak najbardziej zasadne, chociaż zgadzam sie że nie pewne.
    Nie chodzi tu o to ze ktoś podbił 4bb czy 3 bb i ze dlatego obstawiam go na KK lub AA, chodzi o całokształt sytuacji.
    QQ na stawkach 1/2 jeśli chcecie oczywiście możecie uznać za nuts, ale to tylko przed flopem. A jak widać z przebiegu sytuacji rozdanie nie skończy sie przed flopem.
    Za nuts uznałbym raczej KK.
    Stosunek QQ do AK wynosi 56.757% do 43.243% a QQ do AKs 53.786% do 46.214%, więc w naszym przpadku QQ wg mnie raczej cieżko uznać za nuts.
    Zaznaczam jeszcze raz że nie miałem zamiaru nikogo urazić, każdy z nas ma prawo do własnej interpretacji rozdania i szanuję to że Wy macie inne zdanie. Gdyby każdy zgadzał sie ze sobą nie było by sensu w istnieniu tego forum.
    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141

    co i gdzie Ty grasz Sebasbox?

  3. #23
    w tysiąca wieczorami w domu...zapraszam

  4. #24
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    zajebisty watek

  5. #25
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    Gdyby każdy zgadzał sie ze sobą nie było by sensu w istnieniu tego forum.
    Pozdrawiam
    ja sie nie zgadzam

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    Gdyby rozegranie miało miejsce na stawkach 25/50 zgodziłbym się...ale rozmawiamy o stawkach 1/2 więc zasada jest taka, im wyższe stawiki tym większe prawdopodobieństwo że przeciwnik zagrywa z lepszą kartą
    Na wyższych stawkach nie gram (moje stawki to NL25), ale podejrzewam, że może być wręcz odwrotnie.
    W każdym razie tutaj mamy taką sytuację: Nie wiemy nic o przeciwniku, ale chyba na NL200 nie byłoby błędem z góry założyć, że jest to dobry agresywny gracz. W takim wypadku jego podbicie ze small blinda oznacza najczęściej próbę kradzieży. Dlatego będziemy go 3betować lekką ręką (pewnie AT+, 88+, a niewykluczone, że i słabsze karty się do tego nadają). On z kolei jest pewnie tego świadom i wie, że jego AK (czy też AQ, TT albo JJ) miażdży nasz zasięg w tym momencie. Dlatego będzie tu 4betował z o wiele szerszym zakresem niż tylko KK+.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-11-2008 o 10:08

  7. #27
    chyba sie nie zrozumieliśmy, napisałem ze na miejscu loopfera KK mozna by uznać za nuts, cholera zebym wiedział ze się zacznie polowanie na czarownice to bym sie nie wychylał
    Ostatnio edytowane przez sebasbox ; 15-11-2008 o 10:31

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakie polowanie na czarownice? Normalnie wyjaśniłem ci gdzie, moim zdaniem, popełniłeś błąd...

  9. #29
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    5
    osobiście w tym miejscu gdy : "kg2303: podbija $68 do $88" bym kolesia tylko sprawdził obstawiając go na KK AA....

  10. #30
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    ... i zlozyl sie na kazdym flopie innym niz Q + dwie blotki?