Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
  1. #91
    Co do pierwszego rozdania tak, co do drugiego nie do końca. Ale wydaje mi sie ze w tym momencie możemy uznać temat za zamknięty.
    Pozdrawiam

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    do końca, do końca

    "But, if our opponent is a hyper aggressive player who I'm happy to get it all in with pre-flop, I would make the 4 bet (and have in the past against such opponents)."

    miło, że udało Ci się zdobyć opinię Rizena

  3. #93
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Seba sam sobie wbił gwozdzia Ale dziekujemy za opinie pro

  4. #94
    ostrybyk, na tym właśnie polega rzeczowa dyskusja, że razem staramy się dojść do najlepszego rozwiązania, bez znaczenia kto komu udowodni rację. oczywiście mogłem nie wklejać tego co od niego dostałem ale jest taka wartość jak uczciwość. Tu nie chodzi o to żeby pokazać "to ja jestem lepszy, to ja wiem lepiej".
    Igiel, proszę czytaj całość wypowiedzi a nie tylko część...więc w drugim przpadku chyba jednak nie do końca.

  5. #95
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    no do kóńca ze względu na to, że mój przeciwnik często pushuje tam gorszą rękę 22+ Ax+

    nie zaprzeczam, że często popełniam w danej sytuacji błąd z trochę mniej luźnymi przeciwnikami i daję 4beta, który wg Rizena jest -ev - wynika to głównie z braku skilla w postflop w 3betpotach:/