Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 54819 (statsy swoje i przeciwników podałem obok stacków)
    Wiem, że zagrałem tutaj tragicznie, ale kompletnie nie miałem pomysłu jak to rozegrać, zważywszy, że obaj mieliśmy po 2BI (choć może w ogóle nie powinienem był zwracać na to uwagę?). Czy lepszy jest 4bet pre flop, czy flat call? A jeśli to pierwsze, to co w przypadku allina? Pomyślałem, że po moim podbiciu z wczesnej pozycji przeciwnik nie 3betuje z byle czym, więc na flopie biję już jedynie AK, może AQ, ale sprawdziłem bo bet był niewielki. Natomiast po allinie na turnie obstawiłem go na JJ+ i uznałem, że najlepszym wyjściem jest fold.

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    imo rozegrales okay, mozna sie pokusic o hero call na turnie z kierami, podejrzanym betem i twoja reka bedaca podreprezentowana.

    Sam nie sadzilem ze Socialrunner bedzie 3betowal AJ pf, gosc gra raczej jak nit z reguly ale jak przemyslec sytuacje, mysle ze a) z setem by zwolnil na turnie b) z skopletowanym kolorem by betowal mniej.

    jeszcze moznaby sie pokusic o lead na turnie tak za jakies 1/2 puli. edit : ale VS ten konkretny villain, on da ci sporo respektu na takie bety. Tu akurat by cie z allinowal, ale opcja jest godna rozwazenia.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 15-11-2008 o 10:03