Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160

Wątek: gry komputerowe

  1. #151
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Czy tylko mi ślina pociekła z buzi na widok tego zdjęcia ?
    A propos Fallouta 3 - czy Bethesda tak samo spieprzyła w nim NPC-ów i questy jak w Morrowindzie?

  2. #152
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    zrovilemnic nie dalo
    ale poczytaem w necie i wyszlo ze to albo wina RAMU(ze mam za malo) ajak to nie pomoze to powinienem sprobowac zainstalowac na C tam gdzie mam system...dokupilem ramu=nic to nie dalo wiec odinstalowalem gre,probuje zainstalowac na C iiiiiii non stop w trakcie instalacji wyskakuje blad "error1332 data.cab nie istnieje lubjest uszkodzony"...gra jest ze sklepu,zaden pirat.Plik data.cab to folder winrara na plycie kory normlnie mozna otworzyc.Najdziwniejsze jest to ze czasem pojdzie do polowy czasem prawie do konca ale zawsze po drodze wyskakuje ten blad,daje "ponow" i idzie dalej ale koniec koncow wyskoczy po raz 10i "ponow" nie pomaga...plyta czysta nie porysowana,kilka tygodni temu przeciez na tym samym kompie zainstalowalemz z tej plyty ja!!!! a teraz pizda nie da sie...
    Sproboj u kogos innego zainstalowac. Jak bedzie to samo, to pewnie plyta

  3. #153
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Ktoś już testował nowego starcrafta? Jakie wrażenia?
    Wrażenia bardzo pozytywne ale narazie gram tylko multiplayer ponieważ muszę zakupić nową kartę graficzną.

    Cytat Zamieszczone przez Trias
    A propos Fallouta 3 - czy Bethesda tak samo spieprzyła w nim NPC-ów i questy jak w Morrowindzie?
    Nie grałem w Morrowinda ale jak dla mnie Fallout 3 to najlepsze rpg w jakie grałem.

  4. #154
    Jakiś czas temu przeszedłem Mafię i muszę napisać, że jest to jedna z najlepszych gier, w które grałem! Polecam każdemu http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=151 Bardzo ciekawe misje, doskonała fabuła, grafika mimo 8 lat jest w porzadku, muzyka, wszystko to sprawia, że ta gierka ma swój świetny klimat. Warto przed gra obejrzeć jakiś film gangsterski, by się bardziej nakręcić, wtedy naprawdę, aż trudno zejść z fotela przy niej
    A od wczoraj powrót do Football Managera oznaczonego numerkiem "2007" i drużyny Dorchester (Conference North/South), według mnie jest to chyba najlepsza część. W 2009, a już na pewno w 2010 potrzebny jest lepszy sprzęt i przede wszystkim dobra grafa, żeby tryb 3D chodził jak należy, a i sam interfejs w tym najnowszym jakoś mi nie leży. "Managerować", zamiast grać joystickiem zaczynałem w Sensible world of Soccer na Amidze lub Atari, także trochę już w tym "siedzę" i mimo upływu tylu lat w ogóle się nie nudzi...a wręcz przeciwnie! FM bardzo mi przypomina podejście do pokera, potrafię tak jak swoje rozdania, analizować przed meczem powiedzmy godzinę, po czym przystępuję do danego spotkania Poza tym czytam różne artykuły, poradniki, sam udzielam się na forum... Jednym słowem "popłynałem" Zaraz po pokerze to moja druga pasja, czasem jednak zamieniaja się miejscami
    Ostatnio edytowane przez danielos_87 ; 29-07-2010 o 09:11

  5. #155
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Ktoś już testował nowego starcrafta? Jakie wrażenia?
    Przeszedłem kilka misji i jestem miło zaskoczony, chociaż mam pewne problemy z połapaniem się w nowych elementach gry, pomimo wielu godzin spędzonych przy pierwszej części. Polecam zdecydowanie, szczególnie, że jest już oficjalny release działający bezproblemowo.

  6. #156
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ukończyłem właśnie Fallouta New Vegas.
    Dużo było kontrowersji gdy wyszła "trójka", jednym się podobała, innym mniej - mi osobiście bardzo. Fabuła mnie przejęła, wciągnęła, i z czasem nawet polubiłem fakt że jest to FPP/TPP. New Vegas to ten sam engine, jeśli fani jedynki i dwójki zniechęcili się do trójki przez fakt iż nie była w takim samym stylu jak poprzednie części, to raczej nie mają co się zabierać. Jeśli komuś się podobała trójka, to myślę że będzie zadowolony. Na plus w stosunku do trójki przemawia to, że jest dużo więcej "do roboty". Dużo więcej questów, lokacji, słynnych we wszystkich częściach "dylematów moralnych". Fallouty słynęły z tego że można je przechodzić parę razy, różnie wykonując poszczególne questy, i w pewnym stopniu wpłynąć na finał, to tutaj tego jest chyba więcej niż w poprzednich częściach razem wziętych, można w zasadzie skończyć grę na w cholerę różnych sposób. Ogólnie to można przyłączyć się do armii New California Republic, wojujących z nim Legionem, albo wziąć stronę niepodległego miasta New Vegas (jeśli dobrze mi się wydaje to albo zostając przydupasem szefa tego miasta, albo go eliminując, nie wiem do końca jak ta pierwsza opcja by się potoczyła bo ja jednak go wyeliminowałem ). To jeśli chodzi o główny wątek - oprócz tego jest dużo innych frakcji, np. jest w cholerę walczących ze sobą gangów, plemion, konkurujące kasyna, i tam też opowiadając się za jednymi stajemy się wrogami pozostałych itp. itd. Fanom Fallouta nie muszę tłumaczyć .

    Pozostaje mi jednak pewien niedosyt... Kończąc trójkę i oglądając outro czułem się jak po jakimś naprawdę mocnym filmie, że kładąc się spać myślę jeszcze przez długo o nim, mam takie poczucie przeżytej wspaniałej przygody. Teraz mi tego zabrakło... i ciężko mi powiedzieć czemu... Może za dużo tych pobocznych questów sprawiło że to wszystko wydawało się jakieś takie sztuczne... może dlatego że jak kończyłem trójkę to po trawie byłem i lepiej na mnie podziałała... no nie wiem, w każdym bądź razie na pewno nie żałuję tych 40 godzin których potrzebowałem na ukończenie, ale... jedynkę przeszedłem z 5-6 razy, dwójkę z 3, trójkę raz, i za New Vegas raczej też się drugi raz nie zabiorę .

  7. #157
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    U Kończąc trójkę i oglądając outro czułem się jak po jakimś naprawdę mocnym filmie.
    jak jeszcze masz 3ke a nie grałeś, to koniecznie sobie zagraj w 2 dodatki, Broken Steel (zmienia zakończenie[w super sposób] i gra się dalej ) i point lookout, też bardzo fajny klimatyczny dodatek.

  8. #158
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    79
    Grał ktoś w Minecrafta i może powiedzieć, czy warto?

  9. #159
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez Span Zobacz posta
    Grał ktoś w Minecrafta i może powiedzieć, czy warto?
    Nie warto, stanowczo odradzam. Wciąga niesamowicie, stracisz pokera, przyjaciół, dziewczynę. Będzie ci się śniła gra. Będziesz o niej myślał przy jedzeniu, myciu, bez przerwy. Ja grałem od instalacji przez 8 h i wywaliłem ją dla bezpieczeństwa.

  10. #160
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    79
    Kurcze... Może spróbuje. Nie potrzebuje w końcu aż tak dużo snu...