Zobacz wyniki ankiety: Jaki buy-in gramy w następnym sezonie?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 20+5 na finał

    8 22.86%
  • 30+10 na finał

    13 37.14%
  • 40+15 na finał

    14 40.00%
Strona 3 z 69 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 685
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Nie wiem czy można edytować tą sondę i nie wiem do kiedy będzie trwać, za mało opcji jak dla mnie

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    Mirek gratulacje naprawde dobra gra
    szkoda ze wina nie bylo ciekawe jakby to rozegral...

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Ale to wina wina ze zawinił, bo wino winien nie pić wina z winorośli, tylko winny winogron zajadając, (w)ino przyjść na Ligę. Pozdro Wino

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    stargard
    Posty
    24
    siemano chlopaki,wiem zachowalem sie jak gowniarz,ale obiecuje ze to byl ostatni raz,ale ma teraz lekki kryzysik i musze wszystlo poogarniac,,,i obiecuje cwiara ze bede pil juz nie winny ale inny trunek z winoroslipozdro

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    nie no wino spoko Rocco (aktor) hehe
    nie mogles rozumiemy to ale i tak prowadzisz w ogolnej i za to tez ci trzeba pogratulowac bedizesz przychodzil co 2wt. a i tak wygrasz hehe
    a ja nie wiem czy za tydzien bede mogl grac:/
    graafik w pracy (nowej dzisiaj bylem 1szy dzien) na nastepny tydzien mam 12-20 ale to mysle ze sie da zalatwic
    nawyzej oleje ta robote
    bo "sa rzeczy wazne i wazniejsze"
    (cyt. Ksiądz)

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Witam, jutro 4 kolejka Ligi, jak zwykle spotykamy się o 18:30, ale mile widziane będzie wcześniejsze przybycie, ja będę już ok 17:00. Jutro obowiązkowa zrzuta (po zecie) na TIMER, który zakupiłem, żeby nie było wątpliwości co do zmiany blindów. I mówiąc o blindach, chciałem zaznaczyć że minimalnie zmienią się początkowe ciemne i czas zmiany, teraz levele będą się zmieniać co 20 minut. Podczas finałowego stolika wprowadzimy drugą talię kart, żeby szybciej rozgrywać partie.
    Od jutra zmieni sie ilość żetonów, początkowy stack pozostanie taki sam (3000), natomiast zmienią się trochę nominały chipsów. Jest to spowodowane małą ilością żetonów, które otrzymaliśmy od Unibetu i biorąc pod uwagę coraz więcej chętnych, trzeba było wprowadzić taką małą zmianę, żeby dla każdego wystarczyło sztonów.
    Co prawda, nie powinno się wprowadzać zmian podczas trwania sezonu, ale po pierwsze zmiany są minimalne, a po drugie to pierwszy sezon, w którym liga się dopiero rozwija i chcąc ją ulepszać powinniśmy myśleć jak to robić.
    Mam także pomysł żeby dla zwycięzcy mastersa (finału) ufundować puchar, a dla drugiego i trzeciego miejsca dyplomy, ale do końca sezonu jest jeszcze sporo czasu i będzie jeszcze nie raz okazja żeby tą kwestię przedyskutować.
    Do zobaczenia jutro, mam nadzieję, że frekwencja dopisze i rozegramy turniej w kilkanaście osób

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    Witam prezesa
    ja jutro koncze prace o 18, na 18:30 napewno zdaze! bo mam jakies 7minut drogi na szczescie
    nareszcie go kupiles hehe niema ssprawy Timer zawsze sie przyda a na tyle twarzy to nieduzo
    baaardzo sie ciesze ze co 20min, bo wczesniej mi sie wydawalo za szybko MEGA TURBO (jakies nitro chyba bylo hehe)
    druga talia to nie pomysl ze szcz.? APROPO bedzie ktos z "gosci"? bo milo by bylo
    cwiara a ile przyszlo z UNIBETU? 2x300?
    bo jakby co ja mam u siebie te 500 Jizusa (moge je wziac jakby co) niema problema
    puchar,dyplomy jak to powaznie brzmi ale dobry pomysl dobry
    jak narazie na prowadzeniu dalej Wino
    zobaczymy co jutro pokaze
    z tego co wiem teraz caly czas siedzi przed kompem i turnieje rozgrywa hehe
    DO ZOBACZYSKA i powodzenia

    PS. cwiara zapomnialem wziac ostatnio zeszytu zeby przepisac regulamin przepraszam panie prezesie kierowniku naczelniku

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    stargard
    Posty
    24
    stasiu bisen przesadziles ja siedze przed kompem i szukamn pracy a nie jakies turnieje lupiesam wiesz co u mnie i nie mam czasu..cawiara dla mnie i tak mjuz masz puchar za cala ta organizacje i zaawansowanie w to wszystko,wiec UDERZ W PUCHARA,pozdro i do jutra juz mam gila z nosa i ide spac nara ziomy

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Stargard
    Posty
    189
    Hehe, no Cwiara na koniec to chyba zostaniesz zasypany kwiatami i bombonierkami za ta ogranizacje DD.A nastepnym sezonie musisz wprowadzic jakas prowizje za prowadzenie turnieju (ale oczywiscie nie mozesz go wygrac hehehe). Nice work, pozdrawiam.

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    nie no sorki Wino wiem ze szukasz pracy a nie grasz...
    ale czasami jedni nazywaja to samo zupelnie inaczej

    Cwiara naprawde powinien dostac jakiegos NOBLA za to wszystko
    jednym slowem kiedys trz bedzie go upic
    dobra ludziska ja ide do pracy i odrazu po worku wpadam na turniej wiec do zobaczyska

    a my wino jesczze dziisaj pogadamy o tym co ci mowilem

    PS. pkr_x7 kto to?
    bo po NICKu wogole nie kojarze:P