Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witamy,

    Przedstawiam Wam promocję dla nowych graczy ChiliPoker:

    Depozyty w listopadzie!


    ChiliPoker planuje wysłać Cię na wyjątkowe i przecież zasłużone tej jesieni wakacje!
    Plaża, góry, słońce czy śnieg? Dajemy Ci wolność wyboru, sam zdecyduj gdzie chcesz jechać!

    Podzielimy między WSZYSTKICH naszych graczy $3,000 w 3 freerollach.

    Jak możesz się zakwalifikować?

    Jedyne po musisz zrobić to złożyć depozyt między 1 a 15 Listopada, a będziesz automatycznie dopisany do listy uczestników freerolla z pulą $1,000!

    Jedyne po musisz zrobić to złożyć depozyt między 16 a 30 Listopada, a będziesz automatycznie dopisany do listy uczestników freerolla z pulą $1,000!

    Chciałbyś więcej? Jeżeli złożysz 2 depozyty w listopadzie, z miejsca zakwalifikujesz się do gry w 3 freerollu, także z pulą $1,000!! Powiększ swoje szanse, to może być Twój słodki listopad!

    Jak możesz wygrać $3,000? Sprawdź na: Chilipoker.com - November Depositors
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Jak ktoś wpłacał po raz pierwszy między 1 a 15 grudnia to niech rejestruje się do turnieju dla nowych depozytorsów który zaczyna się o 21 - do wygrania:

    1- PS3
    2- Wii
    3- ipod touch 8g
    4- Amazon kupon o wartości 150€
    5 -6 - gadżety: t-shirt+cap

    Zapisanych tylko 9 osób a 10 potrzeba minimum

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Ile osób zagrało w pierwszym freerollu?

  4. #4
    W 1 turnieju zagrało 10 osób (słownie dziesięć ). Ale turniej zorganizowany w nienajciekawszej formie... W momencie gdy pozostało 6 graczy turniej przerwano i w zależności od ilości żetonów jakie obecnie każdy miał przy stole rozdzielono nagrody...

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    ryf, bez problemu zarejestrowałeś się do tego turnieju? Ja wpłaciłem 30 grudnia pieniądze, jednak gdy chcę się zarejestrować to wyskakuje mi informacja, że rejesracja jest zastrzeżona.