Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 177
  1. #71
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    a sobie nakładam totalny zakaz grania pod wpływem bo kończy się to mocno w plecy!
    Wiesz, starsi forumowicze już dawno odkryli tą zadziwiającą prawidłowość. I zdaje się, że nawet kiedyś o tym pisali.

    S nowym godom,
    jdx

  2. #72
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Wiem że to nie jest jakieś odkrywcze stwierdzenie....ale muszę to mieć na piśmie żebym miał to przed oczami jakby mi do głowy przyszło siąść do kompa po spożyciu najlepszego

  3. #73
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    chyba wytrzeźwiałem

  4. #74
    GuestJ Guest
    Ja sie własnie zastanawiam czy to możliwe zebym nie miał kaca po tym co wczoraj wypiłem, czy jeszcze po prostu dalej jestem pijany.

  5. #75
    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    Wiem że to nie jest jakieś odkrywcze stwierdzenie....ale muszę to mieć na piśmie żebym miał to przed oczami jakby mi do głowy przyszło siąść do kompa po spożyciu najlepszego
    No wlasnie, wiedziec to jedno ale realizowac.... tak sie zastanawiam czy nie daloby sie alkomatu pod softa podpiac.
    Nie dmuchniesz- nie grasz ))

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627

  7. #77
    GuestJ Guest
    nie dosc ze przewalilem w nocy kilkadziesat $ w omahe w ktora gralem 5 lub 6 raz w zyciu to jeszcze trwale (lub przynajmniej na kilka dni) uposledzilem sobie mozg w wyniku Przedwakowania nieczystej pokrzywy szatana (chaczy to chyba o sens watku). Zlamalem 70% noworocznych postanowien w jedna noc, nie spie rowno od 24 godzin kaszle flegma z pluc (mam nadzieje ze przejdzie bo za kazdym razem jak spluwam to modle sie zeby nie zobaczyc tam krwi lub kawalkow tkanki)... Bardzo mozliwe ze umieram.
    http://pl.youtube.com/watch?v=bM_vLk1I6G4
    true
    http://pl.youtube.com/watch?v=cg_IgEo_vIU
    tez
    http://pl.youtube.com/watch?v=ZbsBj8NRufw
    A TAK PRZECIEZ WLASNIE MIALEM!!! Stad ten brain damage
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 03-01-2009 o 08:16

  8. #78
    heh patrzcie na co natrafiłem:


    As the first pokerroom in the world we offer this solution.

    We know how easy it can be to blow away your bankroll after a wet night out.
    Before you are going out, send a mail to our support@propagandapoker.com and we will hold your funds and transfer it back the next day when you want to play again.
    You can also contact us using our livesupport.
    This is just one of many services we provide at Propagandapoker.com


    Juz wysłałem

    Zdrówko

  9. #79
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    120
    właśnie,.............
    kurwa jazda.....

  10. #80
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    przeczytałem od deski , sam nie jestem hehe
    Ja to na ruszt wrzucam tylko łyche , czarnego jasia najmilej przytulam z popsutą, i bronię się przed wejściem na jakiś pr... i tak wejdę , dajcie hardware alkomatowy pod pokera !!!! hehe dziś coś czuję będę grał any 2, a nie myślcie że jak daję polskie znaki to trzeźwy jestem bo ten jebay bksp naciskałem ze sto razy