Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 177
  1. #131
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    koniec z alkoholem, nigdy w życiu się już tu nie wpiszę

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    koniec z alkoholem, nigdy w życiu się już tu nie wpiszę
    AHA, ja już sporo razy to mówiłem, nawet dawałem sobie za to rękę odciąć....


    i już teraz byłbym bez ręki

    Nie oszukuj się Indy- Polska to taki kraj, w którym nie da się nie pić- i tej wersji się 3maj:P

    pozdro

  3. #133
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Kurwa wrocilem nei dawno z Wloclawka a teraz loje jak pojebany przytocze mega cytat.:" Bo Fantazja, Bo Fantazja Bo Fantazja jest od tego, Aby bawic sie A, Aby bawic sie, Aby Bawic sie na Calego..." Wiec Panowie jak sie Bawic To sie bawic, Drzwi Wyjebac nowe Wstawic. aha i Pierdole jutro biore wolne Pzdr

  4. #134
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    kurwa Najebany udałem się do olimpica we Wro i pojebały mi się gry ;]

    Zamiast grać w Holdema z ludźmi , zabawiłem się w Św. Mikołaja grając w BJ oczywiście bez basica i żadnej strategii na czutkę

    Oczywiście skończyło się tragicznie ;]

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    ku..a stuklem popielniczke zostala pusta butla a ciezko trafic...

  6. #136
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    A ja dzisiaj się nie nawaliłem bo wczoraj zapomniałem że komuchy świętują, nie zaopatrzyłem się w nic, no i dzisiaj żadnego sklepa otwartego nie znalazłem

  7. #137
    dobra short stwory dzis opislema sie ale po kolei 25 ur znajomaego imareza jedna laska ma chlopaka w angli wiec zebg nie bytla zdrady porderw nie zbajerowalme ja mowiac po angielsku poszlo po czyaam przyszl a na imprze kobeta ktora chodzilae ze mna kifys wiec czujac sie w obowizku gdy ja zsa swedzialo wypelnilem i tewrqaqaqaz dzwoni do mnie moja popprzednia ex azebym do niej przuyjechal nas szczescie jestem pijsny i sggrwam w pokera :S]]]] i lovee all womanL((

  8. #138
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    dobra short stwory dzis opislema sie ale po kolei 25 ur znajomaego imareza jedna laska ma chlopaka w angli wiec zebg nie bytla zdrady porderw nie zbajerowalme ja mowiac po angielsku poszlo po czyaam przyszl a na imprze kobeta ktora chodzilae ze mna kifys wiec czujac sie w obowizku gdy ja zsa swedzialo wypelnilem i tewrqaqaqaz dzwoni do mnie moja popprzednia ex azebym do niej przuyjechal nas szczescie jestem pijsny i sggrwam w pokera :S]]]] i lovee all womanL((
    more

  9. #139
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    more
    ze czego more ? bo póki co no more i end story takie że teraz zamiast ja love all women one mnie hate i pamiętajcie nigdy nie dawać lasce telefonu żeby sobie sama wpisała swój nr telefonu ! one są przebiegłe !

  10. #140
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    bacardi+cola