Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 177
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Badz kwardy a nie mietki!!!

  2. #62
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Badz kwardy a nie mietki!!!
    Staram sie jak moge nadrabiac zaleglosci

    PS Nocny ponoc juz otwarty

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Uwaga - najebałem się.

  4. #64
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jeden z pierwsz\ych razów siadam lepiej zrobiony....:P banzaaaaaaaaaaaai

    z tego co sie zdazylem zorientowac to nie ja jeeden

  5. #65
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Panowie, czy wy poza pokerem już nic nie dostrzegacie? Mamy w naszym (jest jaki jest) kraju przepiękne kobiety. NIgdzie takich nie ma! Nasze niewiasty aż proszą nas żeby je kochać Wykorzystajmy to bo tak trzeba

  6. #66
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    wychodzenie po browar w taka pogode pozostawiam wam, nic nie chleje pale gram i gram

  7. #67
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Panowie, czy wy poza pokerem już nic nie dostrzegacie? Mamy w naszym (jest jaki jest) kraju przepiękne kobiety. NIgdzie takich nie ma! Nasze niewiasty aż proszą nas żeby je kochać Wykorzystajmy to bo tak trzeba
    Najpierw poker, potem sikorki.
    Pomylenie kolejności grozi skończeniem z maszkarą w domu i na dodatek nie będzie za co pic.

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jak pogoda się zepsuła, znaczy się spadł śnieg, powiedziałem se że trzeba trochę ruchu mieć, i będę co ranek godzinkę sobie spacerował. Dzisiaj miała być inicjacja . Założyłem se mp3 playera, wyszedłem z doma o 12:00.

    Wróciłem pół godziny temu - przez ten czas wypiłem 6 browców, dwa drinki, zjadłem całą pizzę (z da grasso - kto jadł wie jakie duże), przejebałem 10 zeta bo się z kumplem o newcastle-liverpool założyłem, przejebałem 8 zeta w bilarda, bo tylko osiem partii zdążyliśmy rozegrać ;P. Jeszcze fajkę wodną odpalę i chyba spać pójdę, jutro drugie podejście do zdrowego trybu życia .

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    lol wszyscy zaliczyli tak mocne imprezy że nikt nawet nie jest w stanie się wpisać :P?




    pozazdrościł:

  10. #70
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Z nowym rokiem życzę wszystkim najlepszego a sobie nakładam totalny zakaz grania pod wpływem bo kończy się to mocno w plecy!