Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wiem że podobne tematy juz były, ale mam konkretne pytanie.

    Kiedyś wstalem sobie o 5.00 rano i grałem na PS gdzies do 8.00. Chciałem sprawdzić jak będzie. Ku mojemu zaskoczeniu o 5.00 rano było dużo ludzi (chyba coś koło 80 000 - oczywiście ilość graczy z czasem się zmniejszała) i tak na oko oglądalność flopa była większa niż zwykle (przynajmniej takie miałem wrażenie bo dokładnie tego nie sprawdziłem - trzeba by np wyliczyć średnią z powiedzmy 30-50 stołów wcześnie rano i np po południu), również trochę częściej mnie sprawdzali z niekoniecznie dobrymi kartami.

    I teraz pytanie do osób które grają na PS przez noc / wcześnie rano. Czy rzeczywiście poziom wtedy jest niższy czy tylko mi się wydawało (trafiłem na takie stoły gdzie było wiecej słabych graczy)??

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    5:00 rano to w Stanach bodajże coś koło północy (zależnie od strefy czasowej oczywiście), więc nie wiem skąd to zaskoczenie liczbą graczy. O tej porze pewnie wielu ludzi zasiada do pokerka po paru głębszych, więc twoja teoria ma sens

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Kiedyś jak jeszcze grałem nocami, zauważyłem, że nad ranem jest najsłabszy poziom. To znaczy wtedy, kiedy ludzie zaczynają się wykruszać i jest ich coraz mniej na danym pokerroomie. Pewnie ma to związek z tym, że gracze są już zmęczeni długą sesją i nie myślą tak "trzeźwo", niektórzy stiltowani itd. Ja gram na FTP i myślę, że po godzinie 6 nad ranem zaczynają się wykruszać i wtedy jest najsłabszy poziom. Na PSie może być podobnie.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 10-11-2008 o 21:17

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    najlepiej zobazcysz sobie w PT jak nasze wyniki wygladaja w zaleznosci od czasu

    u mnie kazdego dnia tygdnia najbardzie stabilne plusy mam w godzinach 22-24 naszego czasu

    Ale to moze wynikac tez stad ze najczesciej o tej porze gram

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    najlepiej zobazcysz sobie w PT jak nasze wyniki wygladaja w zaleznosci od czasu

    u mnie kazdego dnia tygdnia najbardzie stabilne plusy mam w godzinach 22-24 naszego czasu

    Ale to moze wynikac tez stad ze najczesciej o tej porze gram
    zapomniales powiedziec na jakim roomie i jakich stawkach?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe w sumie to nie zapomnialem bo nie mysallem ze to barzdo istotne

    bo pewnie wszystkie poziomy proporcjonalnie sie w danych porach rozluzniaja

    Ale zeby juz byla pelna informacja to ja mowie o PLO200 na PS

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    To zależy od wielu czynników, od poziomu rywali, od tego które godziny nam pasują. Pamiętam że niedawno na psie odpaliłem 15 stolików nl100 i na każdym miałem 3-5 regsów z nl200+. Było to nad ranem

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    najlepiej zobazcysz sobie w PT jak nasze wyniki wygladaja w zaleznosci od czasu
    A gdzie dokładnie można to znaleźć?

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    6
    Myśłę, że to zależy od tego, skąd są gracze za stolikiem. zawsze patrzę skąd jest każdy gracz.