Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin odpowiadalby Wam najbardziej??

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piatek wieczór godz 20.00?

    17 47.22%
  • Niedziela wczesne popoludnie godz 14.00?

    13 36.11%
  • Niedziela wieczór godz. 19.00?

    6 16.67%
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Witam!!!
    dlugo sie nie wypowiadalem na forum i nie czytalem go rowniez b. dlugo.. stesknilem sie troche..

    stesknilem sie za forum i za naszym turniejem high stakes za graczami z tamtego okresu i za fajna gra...

    chcialbym reaktywowac/ albo uruchomic poprostu jeszcze jeden dzien rozgrywek..
    oczywiscie holdem bo zadne inne gry nie sprawdzily sie nigdy..

    potrzebuje Waszej pomocy czego Nam porzeba?:


    jakie wpisowe?
    bo turniej chcialbym zrobic deepstakowy..

    czy robimy formule dlugofalowa(sezonowa) czy turnieje tzw jednorazowe?

    moze rebuy, moze na zmiane??

    musze znac Wasze zdanie bo pomyslow jak zawsze mam wiele tylko w ktorym kierunku mam uderzac???

    jezeli chodzi o dzien to najchetniej jakis weekendowy piatek-niedziela..

    piszcie......... duzo....

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, moje skromnie zdanie: kolejna liga pewnie nie przejdzie, także uważam, że lepszym rozwiązaniem byłyby turnieje jednorazowe. Głosuję za deepstack freezout z wpisowym np 300 (coś miedzy hiltonowskimi donkparty a terminatorem), bo większa kwota może odstraszyć sporo osób.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    sprawa sie trochę wyjaśniła.. Zajebisty odzew... Dzięki i pozdrawiam..

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    freezout za 300 jako jednorazowe turki.

    do hiltona mam kawal,do alternatywnego 2 kroki

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Cóż... powielanie sobotniego turnieju w Hiltonie za 300 wg mnie się nie sprawdzi. Nawet tam często zbiera się na nich tylko po 12-13 osób. Jeśli więc chodzi o kwotę to myślę ,że mogłoby to być albo 200 (analizując na przykładzie Hiltona, różnica między frekwencją turniejów środowych i sobotnich jest naprawdę znacząca) albo 500 (takiego regularnego turnieju jeszcze w Warszawie nie ma, po 330 jest skok aż do 880). Co do terminu...sb odpada ze względu na bezpośrednią konkurencję w postaci Hiltona, pozostaje pt i nd. A w kwestii czy pojedyńcze turnieje czy liga, to osobiście wolałbym ligę i mam wrażenie, że taka formuła bardziej obligowałaby graczy do pojawiania się

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Również moim zdaniem kolejna regularna bitka nie znajdzie chętnych. Ja natomiast chętnie zawitałbym raz na kwartał za powiedzmy 500 zł na sobotni turniej z jakąś wartością dodaną, tak jak było w Jack Daniel's Poker Cup, Urodziny Barmana, czy też Mariaszowe 8 marca.

    Pozdrawiam

    Pepone

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Klasyczne 50siat z rebuyami, raz w miesiacu, albo raz na 2 tygodnie. W niedzielne popoludnie. W wawie jest chyba tylko jeden turniej TH NL z rebuyami, w piatki w hiltonie, ale tam jest 100 i double rebuy. Przydalby sie jakis tanszy.

    Pozdro,

    Karas

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    500 deepstack razy w tygodniu np w piatek bylo by idealnie! ja bym na tego typu lige przychodzil na pewno!

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    23
    Ja tez bym chetnie wpadał.

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    rebuye po 50zł w holdema lub omahe.