Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Aha zapomnialem dodac, ze ja ogladalem wersje z dubingiem. Miazga...

    A tak juz troche bardziej serio bardzo polecam The Grand. Naprawde sie usmialem przy tym filmie. Fajna koncowka, fajne teksty... Warty obejrzenia imo.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A tak na marginesie - oglądałem "Shade" (w polskiej wersji "Pokerzyści", dosyć denny film), w "Cincinnati Kid" chyba jest podobnie, a mianowicie ludzie grają w ten sposób, że można postawić więcej niż przeciwnik posiada i w tym momencie, jeśli nie jest on w stanie zdobyć dodatkowej forsy, musi spasować choćby miał nutsa. Czy naprawdę ludzie tak kiedyś grali, czy to ignorancja twórców tych filmów? Nie chce się wierzyć, że przez dłuższy czas nikt nie potrafił wpaść na mniej niedorzeczne zasady - przecież wystarczyłoby, żeby ktoś wystarczająco kasiasty siadł do stołu i walił alliny cały czas...

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta

    A tak juz troche bardziej serio bardzo polecam The Grand. Naprawde sie usmialem przy tym filmie. Fajna koncowka, fajne teksty... Warty obejrzenia imo.
    the grand jest dobra komedia dla wtajemniczonych. niezla zbitka z "poker community"


    chyba jedyny dobry film o pokerze to rounders...

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    "zakład o życie" - 2004, wczoraj na tvn turbo leciał ... genialny.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    A widział ktoś może "No limit-American Dream"?Warty obejrzenia?

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Wlaczylem Aces, po 11 minutach musze powiedziec, ze wypas.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    jest tak wypasiony iż został wykluczony z walki o oscary ponieważ był murowanym faworytem we wszystkich kategoriach(jedynym-wcześniej zgarnął również wszystkie nominacje)

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez Mundi66 Zobacz posta
    A widział ktoś może "No limit-American Dream"?Warty obejrzenia?
    ja to widzialem chyba.. to jest dokument o jakies lasce ktora gra turki po cos tam... duzo prosow sie w tym filmie wypowiada...
    mnie ogolnie zanudzil...

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    znajduje tylko "smokin aces" i "aces n eights"..
    to ktorys z nich?

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    pomyłka z mojej stronyes to film o 3 dziewczynach które chcą zarabić na grze w pokera(też miazga zresztą),a ten o którym pisałem to all in(z madsenem)-ten znajdziecie pod adresem The Pirate Bay - The world's largest BitTorrent tracker