Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: AA w MultiAllin

  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Rozbijają mnie takie pytania...... Myślę, że najlepsza odpowiedź już padła - nalezy sfoldować i pcozekać na lepsze karty.
    Nie ma to jak to życzliwy komentarz

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    masaker - w holdemie nie masz problemu - nutsa NIGDY nie foldujesz

    a ponieważ AA pf jest nutsem, więc nawet gdybyś grał na 50-sobowym stole i do Ciebie pójdzie 49xAI masz EZ call, bo to ZAWSZE jest EV+

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    W 50 osób to raczej nie da się grać jedną talią w Holdema. Masz 5 community cards, jedna jest palona przed wyłożeniem turna i jedna przed wyłożeniem rivera więc zostaje 45 kart co daje maksimum 22 graczy. W pokerze online raczej nie ma konieczności palenia więc teoretycznie mogłyby grać 23 osoby.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    a ponieważ AA pf jest nutsem, więc nawet gdybyś grał na 50-sobowym stole i do Ciebie pójdzie 49xAI masz EZ call, bo to ZAWSZE jest EV+
    Z tego co wiem, to w sit n' go, w przeciwieństwie do MTT, chodzi o to, żeby przede wszystkim doczłapać się do kasy. Załóżmy więc, że gramy 10-osobowego sita, mamy AA na bb i wszyscy do nas walą all in. Czy nie lepiej wówczas spasować i mieć niemal pewne miejsce ITM?

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Trias - z tego co sie orientuje to jestesmy w zakladce MTT...

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No to mam zakładać osobny wątek? Chciałem przy okazji się dowiedzieć, czy fold w sng byłby w takiej sytuacji poprawny...
    Aha, może niewłaściwą cześć wypowiedzi Astona zacytowałem i stąd nieporozumienie. Chodziło mi raczej o tę część:
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    w holdemie nie masz problemu - nutsa NIGDY nie foldujesz
    Czyli w sit n' go też nie?

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no toć wiadomo, że np w satelitce na bublu poprawnym zagraniem może być nawet openfoldowanie AA

    natomiast w opisywanym przez Ciebie, przyznajmy - wysoce abstrakcyjnym - przypadku samych allinów w SNG i tak pewnie trzeba callnąć, bo najprawdopodobniej przeciwnicy odbierają sobie outy (np 2xKK, 2xQQ)

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 16-11-2008 o 14:26

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    LOL
    Aston1906 w tym wypadku AA nie jest nutsem.

    Ale może czas skończyc tą dyskusje.

    Mamy wniosek i wystarczy.

    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Heh, faktycznie - wrzuciłem do PokerStove podobną sytuację i wyszło, że 74o jest nutsem