Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Witam. Dopiero zaczynam omaszkę więc proszę nie krytykować za bardzo.
    Najpierw pytanie:
    Jak interpetować statystyki z PT? ile vpip/pfr to już fish,lag itp. Proszę o ogólne porady jak używać statów podczas gry w Omahę?

    I ręce:
    nr 1:
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 53804
    Czy taki silny draw nadaje się na na all ina? Myślałem, że zbyt często jestem tutaj przeciwko setowi lub gotowemu stritowi dlatego taka linia. A co jeżeli nie trafiam an turnie, a gość znowu wali w pota?

    nr 2:
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 53805
    Co na pre flopie? Rozumiem, że na flopie po 2 checkach to izi bet? Ale cyz powinienem folodwać po takim becie na turnie? Bo co innnego niż nutsa mógł on tutaj tak zagrać?

    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    pierwsza ręka ok,masz pozycje,niezłego drawa,ale znowu nie monsterna turnie to już zależy,jak łapiesz podpórkę w postaci becdor flusha to grasz dalej,jak się sparuje i jest check,możesz betować,wiec takie rozegranie z pozycją na pewno nie jest złe.
    W drugiej po tym reraisie jest na prawdę małą szansa na to ze możesz być lepszy (check/call flop;check/raise turn to pokazanie dużej siły).W najlepszym razie grasz tutaj z tym samym co ty+ często nawet jak tak by było to gość może być na frerollu.A jeżeli gość coś sobą reprezentuje to ma tutaj w najlepszym dla ciebie razie gołego nutsa(generalnie jeżeli ktoś tutaj pakuje stacka na seta,czy open flusha na Asie to robi to zdecydowanie częściej na flopie grając właśnie check/reraise,bo na turnie ciężko już kogoś wyrzucić)
    Myślę że na turnie bet jakieś 2,8$ i ewakuacja na reraise,czasem możesz tutaj na slowpley manów dać po prostu check,żeby nie budowac puli,i na bezpiecznym riverze jak gość się wyrwie sprawdzić(tracisz mniej niż betujac i pasujac na turnie)
    Oczywiście nie mowie o grze pod konkretnego gracza,tylko ogólnie,bo jak masz ready ze gość gra np 2 pary do końca albo nie pasuje setów itd,to już jasne że możesz wrzucać stacka
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 05-11-2008 o 21:10