Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam,

    Pytanie nr 1 : Czy ktoś z Was jest właścicielem/zna kogoś/zna miejsce/słyszał coś/etc o lokalu użytkowym (nie mieszkaniu) pod WYNAJEM do 2k/m w szeroko pojętym centrum Poznania lub obrzeżach z bdb dojazdem, który mógłby zmieścić od 50-100 graczy, min. 60m2, wraz z zapleczem sanitarnym, mediami, etc ?

    Pytanie nr 2 : Czy ktoś z Was posiada dojście do sal szkolnych/uczelnianych, etc zdolnych pomieścić 100-200+ osób w których można zorganizować by "studencki" turniej pokerowy ?

    Będę wdzięczny za jakiekolwiek info na priv bądź w tym temacie.

    Pozdr
    Reb

  2. #2
    ja zamieszkuje w miejscowosci Sady ( ktos kojarzy może Opel Bońkowski, MAN, STIHL, PRO LOGIS) droga - stara A2 - wylot dąbrowskiego, trasa na Pniewy, Swadzim Auchan, Tarnowo Podgóne, 2 pasmówka, od centrum do Sadów jest 13 km, prostą drogą, ja mam możliwość wynajęcia naszej ŚWIETLICY, która pomieście spokojnie 100 - 200 osob, tak mi sie wydaje przynajmniej, dodatkowo wyposazona jest, w bilard, piłkarzyki, ping pong, tv, wieża, 2 x łazienki, oraz kuchnie.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    142
    brzmi ciekawie, aczkolwiek sadze ze brak czestych połączen MPK sprawi iz niewielu by tam dojechalo

  4. #4
    jesli chodzi o dojazd, z Ogrodów na ul. Nowina na przeciwko wejsce do cmentarza, jest przystanek, i kursują tam autobusy mniej wiecej co 30 minut, Natomiast gorzej jest z powrotem, gdyz ostatnie autobusy w kierunku poznania odjezdzaja ok 23. Na pewno jest to blokada swego rodzaju.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Popieram inicjatywe z jaka wyszedl do ludzi Rebel i
    uwazam ze takie turnieje bylyby swietna promocja pokera w poznaniu. W koncu miasto studenckie i jak widac wraz z liga small stakes wzroslo rowniez zainteresowanie, a takie turnieje na 100 czy wiecej osob kusily by tez nagrodami co znacznie ulatiwia promocje.

    Tez szukalem troche na ten temat i z tego co widze to albo ceny sa kosmiczne, albo lokal nie sprosta wymaganiom.

    Jedyne logiczne wyjscie to sala szkoly, jak wiemy w weekendy swieca pustkami i zrealizowanie takiego turka 100-200 osob byloby realne(Stoly, krzesła, media).

    ...Chociaz siedzenie na krzeselkach szkolnych przez kilka godz mogloby wplynac nieco na komfort gry, ale z drugiej strony kto by siedzial pare godzin ten by siedzial i nie mowie tu niestety o sobie ...

    Wracajac do tematu nadal sa dwa istotne fakty jak dotad jeszcze mi nie znane:

    1)na ile szkoly sie cenia
    2)czy dyrekcja nie bedzie czasem miala cos przeciwko takiej "hazardowej" inicjatywie.
    ad.2.Nie wiem czy fakt skladek na czlonkostwo w takowej lidze i turniejow o pkty rankingowe przekona dyrekcje. Trzeba sprawdzic.

    Jak narazie zycze powodzenia i mam nadzieje, ze w niedlugim czasie bede mogl wniesc cos wartosciowego do tego watku.

    Pozdrawiam!

  6. #6
    Jeśli chodzi o szkoły to od strony marketingowo-pijarowej proponowałbym, w negocjacjach posługiwać się sformułowaniem "poker sportowy", "liga pokera sportowego tylko i wyłącznie przy użyciu żetonów", "nagrody rzeczowe" itp. oraz podkreślanie braku alkoholu, tytoniu i innych używek. Przypuszczam również, że takiej obietnicy trzeba by jednak przestrzegać, jako, że na terenie tego typu placówek (mam na mysli szkoły) jest prawny zakaz uzywania alkoholu, tytoniu itp.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    @Foka

    Nie łącz składek na członkostwo w stowarzyszeniu z turniejem dla studentów. To dwie różne sprawy nie mające nic wspólnego ze sobą.

    @All

    Pytanie ile dyrekcja będzie chciała za 1h wynajmu takiej sali i czy może nam ją wynająć na dłużej niż 1 dzień/noc, etc.

    Co do Sadów, to niestety jest to za daleko. Turniej miałby się odbyć w Juwenalia, więc studenci muszą mieć idealny dojazd.

    Zdecydowany brak alkoholu i używek to wiadome Jednak jeśli chodzi o kwestię wpisowego i nagród to będzie to szczerze powiedziane jak wygląda i nic nie będę owijał Zresztą ten turniej będzie sponsorowany, więc to wszystko da się zgrabnie ująć aby dyrekcja była zadowolona.

    Czekam na więcej info ?

    Pozdr
    Reb

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Co do cen wynajmu sal to w zeszłym roku orientowałem się w temacie i ceny wahały się od 50zł do 150 zł za godzinę. Jednak problem był z terminami, gdyż większość sal miała spore obłożenie, więc warto rezerwować ze sporym wyprzedzeniem. Problem może się też pojawić przy próbie wynajmu na dłużej niż kilka godzin. Nam ciężko było wcisnąć się na 2h.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    5
    Można pomyśleć np o wynajęciu jakieś większej świetlicy na ogródkach działkowych, których sporo w Poznaniu, ewentualnie o sali należącej do jednego z mniej popularnych klubów sportowych Poznania (Energetyk, Grunwald, Posnania), dla tego typu właścicieli każdy dodatkowy dochód jest mile widziany
    pozdrawiam Baca