Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 403
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    1 re buy 1 addon
    stack początkowy 10k
    pierwsza opcja podziału kasy
    re buy moze byc dostepny poniżej stacka początkowego,
    pozdrawiam

    no i masters 9cio osobowy

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    wiec tak : nie wiem czemu masters akurat 9os , bo przeciez nie wiadomo jaka frekwencja bedzie , wiec moze to byc niesprawiedliwe/przesadzone (nieadekwatne do ilosci graczy) ...

    jesli to ma byc liga rebuy - to jak sama nazwa wskazuje , to raczej nie powinno byc ograniczonej ilosci rebuyow , a przynajmniej tak sie mnie wydaje ... wiem , ze unlimited jest THT , a tutaj mozna cos innego zagrac , ale lepiej chyba ograniczyc czasowo rebuye , a nie robic z tego posiedzenia - po to jest rebuy , zeby sie dokupic ... wiadomo , czesc ludzi bedzie wystraszona opcja , ze jakis naparzacz (daj mi na przyklad Titke ) bedzie sie 10 razy dokupowac , a on bedzie biedny z poczatkowym stackiem siedziec ... ale z tego co mi wiadomo (od chlopakow grajacych takie turnieje w necie) to jest dosc wazne .. no ale nic ... vox populi vox dei ...

    podzial nagrod - w/g mnie catering za 5 zeta od osoby moze byc w malej ilosci dla gracza (10-15 tak akurat , ale przy tych stawkach ...) a masters - po ligach ciezko mi sie pozbyc uczucia , ze to jednak strata kasy , ale to znow moje prywatne odczucie ...

    wiec tak : dla mnie - unlimited przez pierwsze powiedzmy 3 poziomy blindow + add on najlepiej , dokupienie sie do poczatkowego na koniec rundy rebuyow ... podzial nagrod - maksa na pule glowna , bez mastersa , bez cateringu ... stack poczatkowy - przy tych blindach 8-10k , rebuy i add on - poczatkowy stack ... pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez yacah Zobacz posta
    wiec tak : nie wiem czemu masters akurat 9os , bo przeciez nie wiadomo jaka frekwencja bedzie , wiec moze to byc niesprawiedliwe/przesadzone (nieadekwatne do ilosci graczy) ...

    jesli to ma byc liga rebuy - to jak sama nazwa wskazuje , to raczej nie powinno byc ograniczonej ilosci rebuyow , a przynajmniej tak sie mnie wydaje ... wiem , ze unlimited jest THT , a tutaj mozna cos innego zagrac , ale lepiej chyba ograniczyc czasowo rebuye , a nie robic z tego posiedzenia - po to jest rebuy , zeby sie dokupic ... wiadomo , czesc ludzi bedzie wystraszona opcja , ze jakis naparzacz (daj mi na przyklad Titke ) bedzie sie 10 razy dokupowac , a on bedzie biedny z poczatkowym stackiem siedziec ... ale z tego co mi wiadomo (od chlopakow grajacych takie turnieje w necie) to jest dosc wazne .. no ale nic ... vox populi vox dei ...

    podzial nagrod - w/g mnie catering za 5 zeta od osoby moze byc w malej ilosci dla gracza (10-15 tak akurat , ale przy tych stawkach ...) a masters - po ligach ciezko mi sie pozbyc uczucia , ze to jednak strata kasy , ale to znow moje prywatne odczucie ...

    wiec tak : dla mnie - unlimited przez pierwsze powiedzmy 3 poziomy blindow + add on najlepiej , dokupienie sie do poczatkowego na koniec rundy rebuyow ... podzial nagrod - maksa na pule glowna , bez mastersa , bez cateringu ... stack poczatkowy - przy tych blindach 8-10k , rebuy i add on - poczatkowy stack ... pozdro
    wpadla fishka na forum i juz rewolucje robi :P

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Yacah jak słusznie zauważyłeś no limit re buy jest na THT i niech tak zostanie.Propozycja 1 re buy 1 add on jest dobra.
    Jeżeli zrobić no limit re-buy odstraszy to sporo graczy.

    Jak wszyscy wiemy grać nieograniczone re-buye to jak grać freerola przez pierwsze 4 poziomy blindów.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nigdy nie wiadomo, jaka bedzie frekwencja, a nie jest sprawiedliwym ustalanie wielkosci mastersa np w polowie cyklu, wiec 9 osob chyba bedzie dobrym rozwiazaniem

    co do rebuya, mozna go wziac zeby miec maksymalnie poczatkowy stack, czy mozna wziac na poczatku i miec 2 stacki ?

    pzodrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Podsumowując pierwsze opinie.
    - jeden re-buy, jeden add-on (nie można go wziąć od początku)
    - buy-in 65zl (50zl re-buy, 50zl add-on)
    - podział puli na pierwszy turniej ponieważ nie można oszacować jaka będzie
    frekwencja ( 65zl- 5 rezerwacja 15zl masters 45zl turniej, re-buy 5zl masters 45zl turniej, add-on 5zl masters 45zl turniej). zmniejszyłem o 5zl pulę turniejową z podstawowego wpisowego tak aby było łatwiej wprowadzać w programie komputerowym re-buy i add-on.
    - początkowy stack 10000 ( re-buy, add-on równiez)
    - masters 9 osób

    Chciałem tylko dodać, że osobiście uważam pomysł cateringu za trafny.
    Zupy (grochówka, żurek)z wkładkami typy (kiełbaska, plastry boczku)wszyscy się najedzą.
    Pomyśl sobie, czy leci mi już ślinka i napisz tak chcę pyszną zupkę

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    poza tym wszystko ok
    Ostatnio edytowane przez skradacz ; 07-11-2008 o 13:45

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Żetony w mastersie rozdalbym odpowiednio do zdobytych punktow w rankingu turniejow, tak jak to bylo na tym cyklu sponsorowanym przez unibet

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    Żetony w mastersie rozdalbym odpowiednio do zdobytych punktow w rankingu turniejow, tak jak to bylo na tym cyklu sponsorowanym przez unibet
    pomysł godny rozwazenia, jestem za

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    I jeszcze jedno rozmawialiśmy o tym z Rossim w poniedziałek
    Punktacja płaska tzn bez żadnych bonusów typy + 100%50% za pierwsze miejsce czy takie tam.
    Ewentualnie coś takiego
    1sze miejsce + 8pkt
    2gie + 5pkt
    3cie +2pkt
    4te+1pkt
    niezależnie od ilości graczy.

    Nie będzie sytuacji gdzie po 3-4 turniejach frekfencja spadnie o 70%(patrz mistrzostwa wlkp.)
    pozdrawiam.