Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    napisz do nich, wypłacą Ci częśc którą juz wyrobiłeś, ktoś juz o tym pisał wcześniej

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez WOJGOLEE Zobacz posta
    Właśnie mi bonus startowy zatrzymali... Wyrobiłem już ponad połowę punktów, a oni tak po prostu kończą i odwołują promocję... W głowie się nie mieści. Nie dość,że gadżety nie wiadomo kiedy dostanę to jeszcze bonus, który w pocie czoła ugrywałem poszedł się je...
    Możesz wysłać zapytanie na support@heypoker.com albo na mojego maila. Możemy też dalej pisać tutaj. W każdym wypadku potrzebuję jednak twojego loginu z hey.

    Pozdrawiam

    Marcin

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    Rowniez potwierdzam, ze promocja z gadzetami jest prawdziwa calkiem niedawno dostalem paczke.
    Cytat Zamieszczone przez lukasz Zobacz posta
    Otrzymałem zestaw gadżetów więc Panowie i Panie to nie lipa z tym bonusem
    Jakie mieliscie zawartosci tych paczek?

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Ja dostałem bluzę i koszulkę.

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    ja nie dostalem jeszcze mimo ze 2 miesiace temu dostalem maila z odpowiedzia ze wysla niebawem

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Czyli nikt nie dostal teraz breloczka do kluczy oraz wpinki z logo firmowym...

    Napisz do nich jeszcze raz, ja napisalem tydzien temu po 2 miechach ciszy ze chyba o mnie zapomnieli odpisali zaraz zebym podal rozmiarowke i za tydzien BUMMM koszulka i bluza jest

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Kiedy zostanie uruchomiony w końcu ten sklep, ,miało być " wkrótce" ale leci już powoli drugi miesiąc...a buuu :P

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    Kiedy zostanie uruchomiony w końcu ten sklep, ,miało być " wkrótce" ale leci już powoli drugi miesiąc...a buuu :P
    Napiszę później dlaczego to tak długo trwa.

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez taros998 Zobacz posta
    Napisz do nich jeszcze raz, ja napisalem tydzien temu po 2 miechach ciszy ze chyba o mnie zapomnieli odpisali zaraz zebym podal rozmiarowke i za tydzien BUMMM koszulka i bluza jest
    odpisali mi dzisiaj ze skonczyly im sie zapasy i dopiero w polowie kwietnia beda miec nowe

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Mnie tez tak odpisali ale po tygodniu jednak dostalem, moze juz do Ciebie idzie...