Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    a jak wyglada gra na hey poker jesli chodzi o bonusy? jak jest z cash backiem, programem lojalnosciowym. Na co mozna liczyc w long termie? Chodzi mi o legalna opcje nie zalatwiana pod stolem jak to sie dostaje opcje na 2+2...

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Na legalu tylko bonus od depozytu (tylko to co mozna znalezc na stronie) - z tego co sie orientuje nawet reloady potem juz sa illegal (ew. raz na dlugi okres jak zezwoli siec) - to teoria, praktyka pokazuje ze 95% roomow oferuje wiecej niz powinno

  3. #73
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Tak pocukrowaliscie, że wpłacę dutki.
    Chce złożyć depozyt 400-800 $. Nie chce mi się wertować tych wszystkich opcji, szukac najlepszych affiliatów.
    Może ktos by mi podał "natacy" co mi się najbardziej opłąca ?

  4. #74
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Panowie ogólnie jestem na urlopie, ale udało mi się znaleźć źródło z netem więc odpowiem na pytania.

    @Kejsper. Rejestrując się w każdym roomie sieci ongame będzie mógł bez problemu wziąć bonus od pierwszego depozytu. Maksymalna jego kwota to jakieś 3000$ z tym, że na "wyrobienie" bonusu tej wielkości jest niestety tylko ok 10-14 dni. Jeśli przez jakiś czas nie grałeś w danym roomie przysługuje ci bonus reaktywacyjny, popularnie zwany reloadem. Jeśli zgłosisz się do programu lojalnościowego będziesz musiał przebić się przez wszystkie progi, zaczynając od najniższego Waleta. Wysokość zwrotu prowizji to na początku ok 10%. Najwyższy poziom gwarantuje zwrot w wysokości 40%. Dodatkowo możesz oczywiście brać udział we wszystkich promocjach organizowanych przez room itd.

    @sztukmistrz - opłaca ci się wiele opcji. Są partnerzy, którzy będą oferować point race wyłącznie dla swoich użytkowników. Są też tacy oferujący turnieje tylko dla swoich społeczności. To do ciebie należy decyzja na czym bardziej ci zależy. O innych ofertach nie dyskutuję.

    Pozdrawiam i do usłyszenia po moim powrocie.

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ile punktów moge ugrac na stolach 6x NL30 SH ok. 30 tys rak miesiecznie? Nie chciałbym wziąść za wysokiego bonusu, którego nie będę wstanie ugrac. Z góry dzięki za info.

  6. #76
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Myślę, że spokojnie możesz się zmierzyć z bonusem 500$.

    Pozdrawiam

    Marcin

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    dzieki Marcin za odpowiedz.

    Cytat Zamieszczone przez fisherspoon Zobacz posta
    Ile punktów moge ugrac na stolach 6x NL30 SH ok. 30 tys rak miesiecznie? Nie chciałbym wziąść za wysokiego bonusu, którego nie będę wstanie ugrac. Z góry dzięki za info.
    Troche bedzie pokrecona odpowiedz:

    Wszystko zalezy jakim stylem grasz. 22/17:
    500pkt to jest ok 160$ rake
    ostatnie 5k rak = 430pkt
    wszystko bedzie zalezec tez od Twojego table selection
    im bardziej loose grasz tym wiecej punktow robisz i masz wiekszy % rakebacku

    Jak jest to bonus 8x to rb% powinien Ci wyjsc pewnie kolo 36-38% z 1st deposit bonusu.

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Dzięki Kejsper za info , bo o taką pokręcona odpowiedź mi chodziło

  9. #79
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dodam tylko, że 500 pp to bardziej ok 140$ rake.