Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79
  1. #61
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tak przyznaję, że trzeba było to lepiej ująć. Prawda jest też jednak taka, że wszystko na spokojnie da się załatwić.

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Wszystko załatwione pomyślnie. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
    pozdrawiam

  3. #63
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie żebym robił jakąś super wielką reklamę Marcinowi ale takiego supportu jak w heypoker to teraz nigdzie nie zaświadczycie skoro da się nawet takie sprawy załatwić z bonusami...

    wiele razy na różnych największych roomach Ongame mi lub kolegom zdarzało się, że bonus był robiony czasowo na styk i jak nie wyrobiłeś się to dupa i nic nie pomagało

    w ekstremalnym przypadku na hollywoodpoker chyba jeśli dobrze pamiętam Smolny robił jakiś bonus typu 1-2k$ zabrakło mu może ze 100pkt bo myślał że ma czas do 8 rano a miał do 3:00 i mimo, że to było może z 0,02% całości bonusa nic nie dostał...

    GOOD JOB Marcin

  4. #64
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Potwierdzam, jeszcze jak nie znałem Marcina i zaczynałem grę na Hey, zrobili mnie w ciula i wyłączyli mi bonus przed czasem.

    Szwedzki support Heya oczywiście wysłał mnie na drzewo, a po kolejnych mejlach w drodze "wielkiej łaski" oferowali, że coś mi tam zwrócą.

    Wtedy dopiero dowiedziałem się o istnieniu Marcina, a on załatwił cała sprawę elegancko i od tego czasu współpraca z nim jest po prostu WZOROWA.

    Zawsze ma czas dla polskiego klienta, zawsze dotrzymuje słowa, rozwiązuje wszystkie niedogodności (jakich niestety Ongame funduje wiele), bierze pod uwagę wszelkie sugestie.

    Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że dalej gram na Ongame, TYLKO I WYŁĄCZNIE ze względu na polski support Heypoker w osobie Marcina.

  5. #65
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dziękuję za miłe słowa. Dewiza jest prosta. Nie oglądamy się na innych, tylko robimy swoje. Supporty w innych roomach są, że się tak wyrażę mało decyzyjne. Nie chce tu nikogo obrażać, bo większości z nich na oczy nie widziałem. Myślę jednak, że odwalają pańszczyznę i po pracy grzecznie do domu. A klient nasz Pan, tata tak całe życie mnie uczył

    Pozdrawiam

    Marcin

  6. #66
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że dalej gram na Ongame, TYLKO I WYŁĄCZNIE ze względu na polski support Heypoker w osobie Marcina.
    Same here

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Nie przesadzajcie z tymi pochwałami, bo jeszcze prezesura Hey sie dowie, Marcin dostanie awans i będzie trzeba pisać przez tydzień do jakiegoś Grega albo innego żeby sie dowiedzieć w jakiej sieci znajduje sie Hey;] A o tym żę Marcin wyznacza nowe standardy w obsłudze klienta przez poker roomy wie chyba każdy kto chociaż chwile grał na Hey.

  8. #68
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dokładnie dość cukrowania Zaszły już pewne zmiany, ale nadal będę wykonywał swoją pracę na rynku polskim zgodnie wyznaczonymi jakiś czas temu zasadami i standardami. Niedługo pierwsze efekty moich działań w nowej roli

  9. #69
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie zebym ujmował hey,owi, ale :
    Cytat Zamieszczone przez aston1906
    Potwierdzam, jeszcze jak nie znałem Marcina i zaczynałem grę na Hey, zrobili mnie w ciula i wyłączyli mi bonus przed czasem.

    Szwedzki support Heya oczywiście wysłał mnie na drzewo, a po kolejnych mejlach w drodze "wielkiej łaski" oferowali, że coś mi tam zwrócą.
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Dziękuję za miłe słowa. Dewiza jest prosta. Nie oglądamy się na innych, tylko robimy swoje. Supporty w innych roomach są, że się tak wyrażę mało decyzyjne.
    Ale jest tu konflikt interesów heypolska > HeyGlobal

  10. #70
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie ma konfliktu. Różnica w podejściu do klienta.