Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    HeyPoker Polska jak to jest z obecnymi zmianami polityki ongame? Czy na Heypoker sa i beda caly czas dostepne stale reloady x8?

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    tez mnie bardzo ciekawi ta kwestia

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przepraszam, że tak długo czekaliście na odpowiedź ale jestem w podróży służbowej i nie zawsze mam dostęp do internetu. Nie mogę oficjalnie odpowiedzieć na pytanie sformułowane w ten sposób. Dyskusja, która się na ten temat toczy dotyczy jednak wstępnie naszej konkurencji nie nas. Jak będą jakieś ogólne zmiany z pewnością was o nich poinformuję.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    czy first deposit bonus podane na pierwszej stronie tego wątku są wciąż aktualne?

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    czy first deposit bonus podane na pierwszej stronie tego wątku są wciąż aktualne?

    Tak. Więcej na temat promocji znajdziecie również tutaj:

    http://forum.pokerzysta.pl/freerolle...-startowy.html

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    hmm mam takie pytanie, jest możliwość przedłożenia czasu jaki został do wyrobienia first deposit bonusu ?

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ogólnie się nie da tzn. nie mogę tak sobie przedłużyć bonusu. Mam jednak pewien pomysł. A już wiesz na bank, że się nie wyrobisz?

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    tak, wypłacany jest w 4 ratach po 1250$, termin kończy się 10 marca, będę wtedy w czasie wyrabiania 3 raty

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    To wyrób 3 ratę do końca i zgłoś się do mnie i coś wymyślimy.

  10. #30
    Pytanie do ludzi wyrabiajacych bonusy. Ile punktów na godzinę wyrabia sie grajac 9 stolikow SH NL50?