Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Hmm. Nie wiedziałem. Podaj mi login na priva. Takie sprawy muszą być szybko załatwiane, taki jest sens promocji.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez svisstack Zobacz posta
    Czekam na to juz półtora miesiąca i dalej ani widu ani slychu, ani nawet informacji czy to zostało już wysłane
    FMP

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Witam w piękny świąteczny dzień. Wysłałem zapytanie w sprawie tego zamówienia tego samego dnia, którego mnie pytałeś i dostałem odpowiedź, że gadżety będą wysłane na koniec tygodnia. Widzę, że tak się nie stało więc moja propozycja jest następująca. Poczekajmy jeszcze parę dni a jeśli nic się w tym czasie nie wydarzy wyślę Ci zestaw z prywatnych zbiorów.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Pytanie czy jak zamówie sobie Nintendo Wii, to też poświęcisz swoje?

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Myślę, że nie będę musiał. Tutaj mam kilka sztuk przeznaczonych na inne cele i stąd moja propozycja. Nie da się oczywiście na dłuższą metę tak działać. Oczekiwane są jednak poważne zmiany w materii VIP SHOP (sklep w tej chwili obsługuje zewnętrzna firma i nie daje rady wywiązać się na czas ze wszystkich zamówień) i nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć w te zapewnienia. Nie jest to głos rozpaczy lecz rozsądku. W tej chwili sklep jest dodatkiem do bonusu ale przez to, że przesyłki trwają tak długo efekt jest odwrotny do zamierzonego i to musi się zmienić.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 26-12-2008 o 22:08

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    W tej chwili sklep jest nie dodatkiem do bonusu, ale jedynym argumentem jaki przemawia za wybraniem właśnie waszej sieci

    Bo bonusy to macie takie jak cały OnGame

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Życzyłbym sobie by sklep działał jak z nut i krew mnie zalewa, że nadal tak nie jest. Nie unikam dyskusji na ten temat i muszę kolejny raz poprosić wszystkich, którzy oczekują na swoje zamówienia o cierpliwość i wyrozumiałość w tej materii. Sklep dostał od heypoker wszystkie zamówienia już jakiś czas temu i teraz czekamy aż wywiąże się z tego zamówienia. Ma to nastąpić w ciągu całego stycznia. Oczywiście niezależnie od tego potrzebne jest podjęcie kroków zapewniających zachowanie płynności wysyłek w przyszłości i takie działania są prowadzone.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Co to za nowa promocja:

    January HeyRace

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez taros998 Zobacz posta
    Co to za nowa promocja:

    January HeyRace
    Heypoker.com | Reload Bonus

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Za moment wyjaśnię o co chodzi dla tych, którzy tej pomocy potrzebować będą.