Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ostatnio niestety zmieniłem łącze z 6Mb na 1Mb (do tego ponad 3 razy droższe :/) i nie mogę grać w IPoker. Jak już się uda podłączyć to non stop mnie "sitoutuje".

    Mam internet z kablówki Multimedia. Miał ktoś takie przejścia? Ma ktoś intenet z Multimedi?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    LOL. Ja też zamieniłem 6 GB na 1 GB z 5 GB limitem transferu po tej samej cenie, ale nie w Multimedii akurat. Nie gram również na iPoker, ale problemy miałem podobne z tym, że logowałem się spokojnie, tylko zrywało połączenia kilka razy dziennie i często wyrzucało mnie na sit-outa.

    Dzisiaj chyba udało mi się rozwiązać ten problem - wyłączyłem wszystkie automatyczne aktualizacje i programy, które korzystają z netu i było niby lepiej, tzn. ani razu mnie nie rozłączyło, tylko kilka opóźnień. Możesz spróbować - może akurat.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Cześć,

    W Szczecinie korzystam z Multimedii już od kilku lat, aktualnie również 1Mb/s, problemów z IPoker nie miałem (przynajmniej takich spowodowanych łączem), w Warszawie siedze na UPC 10Mb/s i podobnie bez problemów (aczkolwiek np. Everest sypie mi się wszędzie i na wszystkie możliwe sposoby, ale to już taki Offtop )

    Napisz najlepiej na forum jednego z roomów który ma tutaj przedstawiciela.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja kiedys mialem problem wlasnie z ipoker ale to bylo raczej tak ze straszne byly wogole problemy bym sie mogl zalogowac

    Okazalo sie ze musialem poprosic moja kablowke od dblokwoanie jakis portow

  5. #5
    miałem ten sam problem od tamtego czasu juz nie gram na iPoker ale teraz jakby przeszło

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja kiedys mialem problem wlasnie z ipoker ale to bylo raczej tak ze straszne byly wogole problemy bym sie mogl zalogowac

    Okazalo sie ze musialem poprosic moja kablowke od dblokwoanie jakis portow
    JakiCHś portów

    A jak to załatwiłeś? Oni na to wpadli, czy sam coś podpowiedziałeś?

    Dzisiaj był update softu i ok 20 wszystko działało ok. Teraz nawet zalogować się nie mogę. To jest badbeat. Po 2,5 roku grania wreszczie znalazłem swoje miejsce, dobry rakeback i grać tam nie mogę :/

  7. #7
    Dzwon do swojego dostawcy. Ja w krakowie mialem aster 6Mb i przez jakies 3 miesiace bylo ok pozniej sie nie moglem polaczyc z zadnym softem iPoker, z everestem bylo dokladnie to samo. Zadzwonilem do nich i dowiedzialem sie ze blokuja porty na ktorych 'generowany jest zbyt duzy ruch'. W kazdym badz razie po kilku telefonach wszystko dzialalo juz dobrze