Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz ofertę Expekt.com skierowaną do Polskich graczy?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo dobra

    0 0%
  • Dobra

    5 17.86%
  • Zadowalająca

    3 10.71%
  • Słaba

    9 32.14%
  • Fatalna

    11 39.29%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1
    Witam,

    Zakładam ten temat w jednym prostym celu...

    Chciałbym, aby każdy użytkownik forum.pokerzysta.pl mógł w tym miejscu wypowiedzieć się na temat Expekt.com.

    Interesują mnie Wasze opinie na temat naszego poker roomu.

    Piszcie, co Wam się podoba lub nie podoba w naszym sofcie, ofercie... co byście zmienili, co zostawili tak jak jest. A może nasza oferta zawierała kiedyś elementy, których teraz Wam brakuje?

    Niech to będzie miejsce, w którym każdy może wyrazić swoje zdanie.

    Postaram się na bieżąco odpowiadać na Wasze posty.

    Zapraszam do dyskusji
    Paweł

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez j2702 Zobacz posta
    Jedyny + expa to szybkie wypłaty a reszta schodzi na dziady-brak promocji dl a starych użytkowników,brak relodów,likwidacja opłacania wejśc na turniej za pomocą FPP itp....
    Stworzyłem ten wątek po to, żeby dowiadywać się o takich opiniach, jak twoja. Wielkie dzięki za konstruktywą krytykę, która napweno pomoże nam ulepszyć ofertę. Mam nadzieję, że już wkrótce będe miał do zaoferowania ofertę dla tzw. "starych uzytkowników".

    Pozdrawiam
    Paweł

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Kiedyś był turniej freeroll dla polaków, można by do niego powrócić, całkiem miło się go grało z rodakami, tylko pula tak 200$+ No i może wpisowe 1FPP żeby nie było łowców freeroli

  4. #4
    Sonda nie kłamie exp ma sporo do zrobienia dla swych graczy...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    1) IMO przedmioty ze sklepu są zbyt drogie, rzadko kto grając na expekcie będzie mógł sobie pozwolić na coś fajnego (a to praktycznie jedyny plus z bycia VIPem).

    2) Coś pozytywnego: soft ma fajne funkcje których nie ma (chyba) np. PS, tzn. np. zakładka Moje turnieje czy predefiniowane ustawienie betów (powinno być chyba jeszcze 3/4 puli w NLH).

    3) Błędy techniczne w sofcie: przy zmniejszaniu okna w trakcie rozdania źle się wyświetlają wartości betów.

    4) Poważna wada w sofcie: Okna powinny być resizowalne a nie są.

    5) Moim zdaniem dużym plusem są turnieje (konkretnie: rozsądna ilość graczy, a nie kilkanaście tys. jak na PS, duże GP przy niskim wpisowym, brak late registration).

    Narazie tyle, jak coś mi jeszcze przyjdzie na myśl to napiszę

  6. #6
    Wielkie dzięki za wszelkie komentarze. Mam nadzieję, że usłyszę wiecej opinii. W końcu do tej pory głosowalo 14 osób, a wypowiedzialy się 3 osoby.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    1) IMO przedmioty ze sklepu są zbyt drogie, rzadko kto grając na expekcie będzie mógł sobie pozwolić na coś fajnego (a to praktycznie jedyny plus z bycia VIPem).
    Zerknę na te ceny i zobaczę, czy coś da się zrobić. Choć mam nadzieje, że rozumiesz, iż nie ja to ustalam.

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    2) Coś pozytywnego: soft ma fajne funkcje których nie ma (chyba) np. PS, tzn. np. zakładka Moje turnieje czy predefiniowane ustawienie betów (powinno być chyba jeszcze 3/4 puli w NLH).
    Milo że są również jakieś pozytywy

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    3) Błędy techniczne w sofcie: przy zmniejszaniu okna w trakcie rozdania źle się wyświetlają wartości betów.
    Niestety ta kwestia nie zależy od nas. Jest to sprawa leżąca po stronie ipoker. Dzięki za zwrócenie na to uwagi. Przekaże to do ipoker.

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    4) Poważna wada w sofcie: Okna powinny być resizowalne a nie są.
    Tu niestety kwestia wyglada tak samo, jak w pkt. 4.

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    5) Moim zdaniem dużym plusem są turnieje (konkretnie: rozsądna ilość graczy, a nie kilkanaście tys. jak na PS, duże GP przy niskim wpisowym, brak late registration).
    To rownież zasługa soft a nie Expekta, ale dzięki.

    Pozdrawiam
    Paweł

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Mnie tam expekt odpowiada, szczególnie od wczoraj, kiedy wygrałem niedzielno-wtorkowy turniej dla Polaków.
    Jedno co bym poprawił, to jakość własnych kart. Przy mini stołach czasem trudno odróżnić trefl od pika. No i moglibyście mi odblokować czat. Nie mam pojęcia dlaczego nie mogę z niego korzystać, bo nigdy nie używałem np. obraźliwych słów itp.
    Może da się coś z tym zrobić, bo teraz wychodzę na gbura, jeśli ktoś np. mnie o coś pyta a ja się nie odzywam.
    Gram na expekt jako MirekWisla.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Miło mi słyszeć pozytywną opinię. Twój czat zostało odblokowany. Miłego gadania .

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Dziękuję za szybkie działanie.
    Czat jest mi potrzebny głównie po to, żeby wyjaśniać skąd mój nick. Mieszkam w Wiśle (tej "Małyszowej"), ale większość graczy sądzi, że jestem kibicem Wisły Kraków. Wielu z nich chce mnie nawet zdenerwować pisząc bez przerwy o wyższości Lecha, Cracovii, czy innych klubów. Jeden trafił nawet kulą w płot, bo wyśmiał mnie za porażkę Wisły z Ruchem Chorzów. Nie wiedział biedak, że właśnie Ruchowi kibicuję od dziecka, czyli już dość dawno.