Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz ofertę Expekt.com skierowaną do Polskich graczy?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo dobra

    0 0%
  • Dobra

    5 17.86%
  • Zadowalająca

    3 10.71%
  • Słaba

    9 32.14%
  • Fatalna

    11 39.29%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11
    http://forum.pokerzysta.pl/expekt/94...i-expektu.html

    Nie zajmuję już się tą sprawą, bo ileż można na okrągło instalować i odinstalować program. Wczoraj jednak miałem dostęp do innego komputera i z ciekawości wgrałem polską wersję, aby zobaczyć czy błąd już został naprawiony. Chyba muszę użyć słowa "oczywiście" że nic się nie zmieniło.
    Tak jak pisałem, roboty pewnie na 5 min, tylko najpierw trzeba chcieć .

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1
    Expekt room - uwarzam ze jest slaby, malo freerolli

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Room uwazam ze jest slaby, bo ma X w nazwie, czerwony kolor w logo i na stronie glownej jak sie wchodzi w zakladke poker to na zetonach nie ma nominalow. Buuu

    A tak na powaznie jest na expekt jakis rakeback ?

  4. #14
    Styczniowy wyścig.
    Cytat: "200 graczy z najlepszymi wynikami otrzymuje dodatkowo token do naszego $10,000 CASH Race Freeroll" i później "Czwórka najlepszych we freerollu wygrywa pakiet wyjazdowy na turniej na żywo o wartości 2500$ każdy".
    Przecież to jest mylące. Nie prościej i jaśniej było napisać, że 200 graczy z najlepszymi wynikami gra o 4 pakiety wyjazdowe na turniej na żywo o wartości 2500$ każdy? Gdyby to było jasne, ja np wolałbym zagrać w turnieju $5,000 CASH Race Freeroll dla graczy którzy zajęli pozycję 201-400, gdzie było kilkadziesiąt płatnych miejsc.
    Po co też nie przydzielono od razu wygrywających do tych turniejów, skoro nie było innej opcji? W pierwszym turnieju wzięło udział tylko 56 graczy, czyli prawie 3/4 czy to przez przeoczenie czy zapomnienie nie grało. Czyżby nie chcieli? Nie sądzę. Podobnie było z drugim turniejem.
    Wyniki turniejów znikają po kilku godzinach ze stronki. Wyniki tych dwóch jakoś dziwnie szybko wykasowano...

    Dlaczego została zamknięta sonda? Bo przeważają słabe oceny?

    P.S. Dlaczego wykasowałeś posty z polskimi wyścigami? Przecież nikomu one nie wadziły. Były tam zamieszczone końcowe wyniki, więc też mała historia polskiego exspektu.(Może da radę je jakoś przywrócić?).

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    Styczniowy wyścig.
    Cytat: "200 graczy z najlepszymi wynikami otrzymuje dodatkowo token do naszego $10,000 CASH Race Freeroll" i później "Czwórka najlepszych we freerollu wygrywa pakiet wyjazdowy na turniej na żywo o wartości 2500$ każdy".
    Przecież to jest mylące. Nie prościej i jaśniej było napisać, że 200 graczy z najlepszymi wynikami gra o 4 pakiety wyjazdowe na turniej na żywo o wartości 2500$ każdy? Gdyby to było jasne, ja np wolałbym zagrać w turnieju $5,000 CASH Race Freeroll dla graczy którzy zajęli pozycję 201-400, gdzie było kilkadziesiąt płatnych miejsc.
    Myślę, że trochę łapiesz nas za słowa. Osobiście uważam, że jest to wystarczająco jasne. Rozumiem, że ująłbyś to inaczej, ale nie uważam, żeby ten tekst był mylący.

    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    Po co też nie przydzielono od razu wygrywających do tych turniejów, skoro nie było innej opcji?
    Czy uważasz, że automatyczne przydzielenie do turnieju sprawiłoby, że grałoby w nim więcej osób? Myślę, że Ci, którzy akurat grali na Expekcie (a przynajmniej większość z nich) wzięła udział w turnieju. Chyba lepiej, żeby dane osoby nie grały niż ma być 100+ "sit outów" w turnieju.

    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    W pierwszym turnieju wzięło udział tylko 56 graczy, czyli prawie 3/4 czy to przez przeoczenie czy zapomnienie nie grało. Czyżby nie chcieli? Nie sądzę. Podobnie było z drugim turniejem.
    Dziwi mnie twoja opinia dotycząca ilości uczestników turnieju. pierwszy raz spotykam się z sytuacją, w której zawodnik narzeka, że zamiast 196 miał tylko 52 przeciwników. przecież fakt, że nie grało tyle osób tylko zwiększył twoje szanse na wygraną!!!

    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    Wyniki turniejów znikają po kilku godzinach ze stronki. Wyniki tych dwóch jakoś dziwnie szybko wykasowano...
    Wyników się nie kasuje. Minimum 5 dni przed turniejem ustalany jest czas, jak długo będą pokazywane wyniki po zakończeniu turnieju.

    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    Dlaczego została zamknięta sonda? Bo przeważają słabe oceny?
    Sonda zamknęła się samoczynnie. Czas na sodę ustawiony był na 90 dni i po tym okresie głosowanie przestaje być dostępne.

    Cytat Zamieszczone przez rakdar Zobacz posta
    P.S. Dlaczego wykasowałeś posty z polskimi wyścigami? Przecież nikomu one nie wadziły. Były tam zamieszczone końcowe wyniki, więc też mała historia polskiego exspektu.(Może da radę je jakoś przywrócić?).
    Tu muszę przyznać Ci rację. Nie potrzebnie wykasowałem te tematy 9juz je przywróciłem). Chciałem zrobić trochę porządków w dziale poświęconym Expektowi, ale faktycznie... może lepiej, żeby zostawić te zapisy dostępne dla wszystkich.

    Pozdrawiam
    Paweł

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Grałem w kilku poker roomach, ale przyznam szczerze że w Expekt czuję się najlepiej. Fajne turnieje dla polaków, najlepszy soft no i najważniejsze jestem sporo do przodu

    Pozdrawiam

  7. #17
    Fajnie że przywróciłeś wykasowane posty. W moim głównie chodziło o to, żeby komunikaty expektu były jasne i czytelne (bez zbędnego udziwniania).

    Expekt prowadząc wyścigi, na swojej stronie co kilka godzin wprowadza aktualne wyniki graczy. Znalezienie nicka którego szukamy (swojego czy też jakiegoś innego) zajmuje zainteresowanym niepotrzebnie sporo czasu. Mam konkretną propozycję jak to usprawnić. Można na dole wprowadzić okienko, w które wpisuje się szukany nick i po sekundzie będziemy mieli już dane. Jest to łatwe do wykonania i nawet ci co teraz nie mieszczą się na liście, będą wiedzieli na którym są miejscu i ile im brakuje, aby na tą listę się dostać.

    P.S. Co do tego liczenia w wyścigu to też jest "ciekawie". Wczoraj o 13-tej miałem 1925 pkt a o 17-tej już 1921 pkt (sprawdzałem dokładnie). Sami nie mamy tego jak sprawdzić - więc jest "ciekawie"

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    7
    Panie Pawle,
    Chciałbym wyrazić swoje niezadowole z Expekt.
    A teraz konkrety:
    1) od listopada mam zablokowane konto
    2) 14.11 - pierwsza informacja od P. Małgorzaty Radeckiej (support.pl@expekt.com), że mogę odblokować konto wysyłając skan dowodu osobistego
    3) 17.11 - wysyłam skan zgodnie z otrzymana informacja na dwa adresy mailowe (documents@expect.com i support.pl@expekt.com)
    4) brak odpowiedzi
    5) 22.12 - wysyłam zapytanie przez www co się dzieje z moją sprawą
    5) 22.12 - informacja od P. Marcina Wilka, że sprawa jest wyjaśniana
    6) 03.03 - wysyłam znów maila tym razem do support@expekt.com
    7) brak odpowiedzi
    8) 10.03 - jeszcze raz wysyłam maila i jednocześnie zapytanie przez www
    9) 10.03 - odpowiedź od P. Piotra Chojackiego, że do odblokowanie potrzebne są oprócz skanu dowodu - rachunek potwierdzający moje dane adresowe
    10) 12.03 - wysłane jeszcze raz wszystkie dokumenty do (documents@expect.com i support.pl@expekt.com)
    11) 16.03 - wysłane zapytanie przez www co się dzieje w mojej sprawie
    12) 16.03 - odpowiedź od. Piotra Chojackiego, że dokumenty mogę przesłać do supportu (zrobiłem już to 12.03) a oni prześlą do documents@expect.com oraz że mail nie może przekraczać 5000kB (mail z 12.03 nie przekraczał i był też wysłany do documents@expect.com).

    Uwagi podsumowywujące:
    1) Fatalny kontakt z expektem bo tylko mail lub www - przydałby się np. telefon, skype czyli coś online,
    2) Informacja na www "Staramy się odpowiadac na wszystkie polskie maile w ciagu 1 godziny jezeli kontaktujesz sie z nami w godzinach pracy, natomiast przesylajac email w innym czasie czas odpowiedzi moze wynosic 24 -48 godzin" - kilka razy nie dostałem żadnej odpowiedzi
    3) Fatalne odpowiedzi - najpierw skan dowodu, potem skan dowodu + rachunek a na koniec skan dowodu i rachunek nie mogą być cięższe nić 5000kB (ta sama sprawa a trzy różne odpowiedzi)
    4) Brak reakcji - do dziś zablokowane konto

    słowik

  9. #19
    Witam,

    prześlij mi na priv'a swój nick na Expekcie. Postaram się, jak najszybciej to załatwić.

    Pozdrawiam

  10. #20
    Omyłkowo mam w expect dwa konta dziś zrobiłem depozyt na starym o którym zapomniałem zleciłem wypłate chce zrobić depozyt na tym właściwym ale dopóki nie dostanę depozytu spowrotem nie bede ryzykował kolejnej gotówki znająć życie zablokujecie mi oba napisałem do suppotru Polskiego i Angielskiego nie jest to celowe a zwykłe ludzkie nie dopatrzenie od tego w jaki sposób zostanie to załatwione zależeć bedzie moja ocena pozdrawiam


    Powiem tak jestem mile zaskoczony choc zaden support nie raczył mi odpowiedziec pieniadze bez problemu sie wrociły dzis napisalem jeszcze raz prosbe o zamkiniecie jednego z kont zebym wiecej nie powtórzył tego błedu

    A jednak wszystko wróciło do normy uczciwy czlowiek próbuje wyjaśńić sprawę a tu boom zablokowane oba konta
    Ostatnio edytowane przez hiszpano ; 01-04-2009 o 18:32