Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    imo te kosze trzeba wywalic, niezla bzdura

    po co informowac ze cos zostalo wykasowane jak nie mozna sprawdzic co ?

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Informacja ta ma być przydatna dla osób których post został usunięty aby miały świadomość że nie jest to wada techniczna forum tylko świadome działanie i nie wrzucały kolejnych takich postów lub nie produkowały kolejnych dziesięciu z pytaniem co się stało z moim postem?
    Natomiast to że nie możesz zobaczyć co zostało usunięte to chyba jednak jest logicznym działaniem. Po co usuwać coś co można by później i tak odczytać?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    kirek jak osoba ktora napisala jakas bzdure dowie sie o tym ze to nie problemy techniczne ? musiala by zajrzec do tego watku by dowiedziec sie ze kosz wlasnie to oznacza


    A pozatym nawet na bocznicy prawie kazdy watek ma ikonke kosza wiec ta ikonka zupelnie nietarfionym pomyslem jest
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 10-02-2009 o 18:56

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, moze i racja, jakby co po wyjasnienie znikniecia posta zglaszac sie na priva

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    sebkrol18 a jak użytkownik dowiaduje się że zniknął jego post? Również musi zajrzeć do tematu. Ikonka kosza to produkt uboczny, za praktyczną informację uznawałem ślad po usuniętym poście, gdzie było widać krótkie uzasadnienie że to nasze działanie.

    Ponieważ Doli jednak usunął tą opcję to od razu dodam że ostatnie posty z tego tematu zostały usunięte przeze mnie.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Doli, wysyłałem Ci kilka dni temu PM - nie wiem czy doszła.

    Kod:
    Witam, czy jest możliwość usunięcia postów z tematu?
    http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/11306-dabrowska-liga-pokera-unibet-falcon.html
    Chodzi mi o posty numer:
    od 13 do 52
    od 81 do 106
    od 108 do 131
    
    i: 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jeśli to twoje posty, to sam możesz usunąć, a jeśli nie, to chyba przydałby się jakiś powód Zresztą, komu by się chciało tak ślęczeć i kasować to wszystko...

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Chciałbym mieć przejrzystość. 5 stron z zapisami do jednej kolejki pokerowej, to zdecydowanie za dużo

    A admin może po prostu zaznaczyć wybrane posty i je masowo usunąć. Czyż nie?
    (Przynajmniej na phpBB tak jest )

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    http://forum.pokerzysta.pl/ogolne/16...tml#post350163

    Dyskusja zeszła na boczne (pewnie też i z mojej winy) tory. Można prosić o zrobienie porządku? Temat kiedyś był nawet ciekawy...

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Mosznik tylko nie usuwaj żadnych postów jak się wpadnie smrodu narobić to powinno się w tym siedzieć.

    MMP nie bądź taki skromny.