Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Temat zalozylem cos na ksztalt topica "jaki monitor..."

    Chodzi mi o to czy dla nas pokerzystów wybór myszki ma znaczenie ?

    Bo ja ostatnio wiecej gram a ze jest to okolo 10-12 stolow na dwoch monitorach to troche trzeba sie myszka na ruszac i nie powiem zebym nie czul tego potem w nadgarsku ;/


    Czy to moze wina mojej myszki ? Ktora jest najzwyklejsza optyczna logitecha czy tez moze jest to nie uniknione przy naszym zajeciu ?


    A jezeli to wina myszki to jaka powinna byc mysz by jak najprzyjemniej gralo sie online ?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak dla mnie najwygodniejsze są te duże myszki logitecha... ale ja lubię bezprzewodowe

    http://www.logitech.com/index.cfm/mi...s/130&cl=US,EN

    nie męczą mi się dłonie i jest bardzo wygodna + przyciski do skryptów mozna przypisać (ale to w prawie każdej akurat)

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    polecam a4tech laser mouse x-750 bf. Rewelacyjny zwlaszcza przelacznik rozdzielczosci niezbedny przy dwoch monitorach lub jednym o duzej rozdzielczosci

    Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.proline.pl/imgart/a4tech_750_bf_1a.jpg

    (link pierwszy z brzegu)

    pozdr
    warsaw

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    nikt ci nie odpowie na to pytanie, jaka powinna byc mysz. myszki to bardzo delikatna i indywidualna sprawa przede wszystkim powinna dobrze lezec w dloni i sie prowadzic. jak dla mnie nie powinna rowniez byc za wysoka, zeby nadgarstek nie byl caly czas zgiety. sam mam logitech G1 i jak dla mnie jest idealna (nie wiem czy jeszcze jest w produkcji, chyba juz nie)

    a co do bolow nadgarstka, to gdzies kiedys czytalem, ze przez zle ulozenie nadgarstkow, moze dojsc do zapalenia tych stawow, co wlasnie sie objawia ciaglym bolem. poczytaj na necie, gdzies powinno o tym byc.

    i nie wydaje ci sie, ze moze lepiej by bylo ten temat zalozyc w tym samym dziale, co monitory ?? :P
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 04-11-2008 o 01:49

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jezlei chodzi o bolacy nadgarstek to tez tak mialem, po czym przypadkiem kupujac mysz znalazlem w jakims mediamarktcie taka fajna prosta podkladke z takim pojemnikiem zelowym (czy jak to nazwac) i niezle sie sprawdza ;]

    pozdr
    warsaw

  6. #6
    ja polecam ta mysz: Razer Diamondback? 3G Gaming Mouse | Programmable Mouse | 1800dpi 3G Infrared Sensor

    Dla mnie wazne jest zeby myszka nie byla wysoka, zeby reka w nadgarstu byla jak najmniej zgieta. Dodatkowo podkladam sobie pozginana scierke pod reke.

    Tez uzywalem kiedys byle jakiej myszki ale niestety zbyt czesto rozladowywalem na niej emocje co pewnego razu doprowadzilo do jej naglej defragmentacji. Pozniej sie meczylem poltora tygodnia na touch padzie(koszmar) az kupilem ta. Troche droga ale przynajmniej ja szanuje.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Właśnie jakiegoś Razera chce sobie kupić - ale to chyba Krait będzie..

    A podkładka żelowa lub coś w tym stylu to chyba niezbędnik.. Pamiętam jak przez jakiś czas nie mogłem w kosza grać z powodu myszy.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    ja uzywam kraita. POlecam. Lepszej myszki nigdy nie mialem.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja używam Razer Deathadder, bo szkoda mi było 300zł na myszkę.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zacznij grać stoliki nałożone 1 na 2, jak dla mnie świetnie się to sprawdza do nl200, później pewnie byłoby za malo readów...