Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wiem ze tak mozna na Ps na jakis czas probowalem takgrac kaskade :P

    Ale fajnie bylo by gdyby stoliki ukladaly sie wzdluz drugiej przekatnej bo takto chcac przelaczac stoly sobie musialbym klikac w "X" i ogolnie przy 10-12 stolach wole moc sobie jeszce obserwowac graczy i to co sie dzieje an stolach


    No tak mysle ze myszka to moze byc dosc indywidualna sprawa ale zakladajac topic moge zebrac chociaz propozycje
    Ogolnie to w moim przypadku odpada mysz z tym przysickiem obok rolki poniewaz nie przemawia do mnie ten dwuklik :P (w myszce warsawa nawet trojklik :P) bo ja i tak w windows zawsze uzywam jednego klikniecia do otwierania aplikacji a pozatym jak raz mialem taka myszke to musialem ja odrazu wymienic bo ten przycisk poprostu zle mi lezal i wkurzal mnie

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Bezprzewodówka do laptopa Logitecha. Jest mała i lekka i przesuwa się kompletnie bez wysiłku. Przy długich sesjach na wielu stołach - wprost niezastąpiona.
    Do rozmiarów trzeba się przyzwyczaić, ale potem jest naprawdę ok.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    polecam a4tech laser mouse x-750 bf. Rewelacyjny zwlaszcza przelacznik rozdzielczosci niezbedny przy dwoch monitorach lub jednym o duzej rozdzielczosci

    Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.proline.pl/imgart/a4tech_750_bf_1a.jpg

    (link pierwszy z brzegu)

    pozdr
    warsaw
    Również posiadam tę myszkę. Przy kupnie kierowałem się tylko tym, by dobrze się z nią grało w Counter Strike'a.
    Do pokera też może być dobra, 2500dpi to niezłe wposmaganie

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Do zeszlego tygodnia uzywalem Logitech mx 400 Myszki: Logitech MX400 Performance Laser Mouse - Sklep internetowy Komputronik.pl

    Z dosc badziewnych materialow wykonana ( zaczela sie "luszczyc" po miesiacu ), zepsula sie po 9 miasiacach.
    Bardzo wygodna w uzytku jezeli ktos lubi duze myszki.

    Wczoraj kupilem microsoft optical mouse 3000 Myszki: Microsoft Notebook Optical Mouse 3000 - Sklep internetowy Komputronik.pl

    I to jest to. Malutka, leciutka, mozna obslugiwac dwoma palcami. Smiga duzo lzej po podkladce i wogole nie meczy nadgarstka.
    Polecam!

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    miałem:
    Myszki - Microsoft - Microsoft retail: Microsoft Intellimouse Explorer 3 0 B75 00117 - Sklep internetowy Komputronik.pl
    ale słabo wytrzymywała bad beaty

    teraz mam taką:
    http://www.komputronik.pl/Myszki/Razer/Razer_Copperhead__Laser_2000_DPI_Tempest_Blue/pelny,id,22378/

    jest do niej płytka z programem w którym mozna sobie zmieniac ustawienia a takze ma 4 przyciski po bokach (2P 2L) polecam, sprawdza się zarówno w grach jak i przy pokerze

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Tez takiej uzywam. Kupilem wprawdzie z mysla o QW, ale do grania w pokera nadaje sie idealnie. Polecam zakup w zestawie z jakas pro podkladka (np. razer exactmat dwustronny). Wtedy dopiero mozna korzystac z pelnych mozliwosci rejzera

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez pajak23 Zobacz posta
    ja uzywam kraita. POlecam. Lepszej myszki nigdy nie mialem.
    Kupiłem, potestowałem trochę i potwierdzam że zajebista .

    Ale przypuszczam że wszystkie w miarę nowe Razery takie są.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja mam Razora Diamondbacka (pozostalosc po QW ) z podkladka Func i ogolnie miazdzy

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja mam Razer Death Adder. Kupiłem głównie bo potrzebowałem czegoś precyzyjnego i wygodnego do grafiki ale w pokera ofcourse też gram przy pomocy tej myszy Kumpel pokazywał mi test myszy na jednej stronce i ta moja miała 10/10 (najlepiej oceniana w teście) i to mnie skłoniło do zakupu.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Logitech MX518.