Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Witam.

    W marcu zamówiłem 5 rzeczy w sklepie heypoker: Super System 2, tasowarkę do kart i 3 gry na nintendo wii.

    Super System 2 przyszedł i to jest jedyny plus.

    Tasowarka przyszła ... zepsuta, co mnie zbytnio nie ździwiło.

    Obie rzeczy dotarły po 5 miesiąch.

    Gier na Wii jak nie było, tak nie ma. Ba, minęło już tyle czasu, że Wii nawet nie posiadam, bo zmnieniłem na PS3.

    Support po angielsku jak milczał, tak milczy. Oczekuję jakiegoś wyjaśnienia, gier już nie chcę, po prostu nie lubie jak ktoś mnie robi w ch***.

    Z w/w powodów nadal nie polecam nikomu jarania się dodatkową ofertą w postaci sklepu na heypoker, bo takiej po prostu nie ma.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Witam

    tak jak napisałem w temacie pytania, uwagi i sugestie jako przedstawiciel firmy w naszym kraju czuję się w obowiązku by w pierwszej kolejności zająć się z jakiegoś powodu zaistniałymi problemami. Ci z was, którzy obserwowali moją pracę w poprzedniej odsłonie z pewnością wiedzą, że nie zwykłem w takich kwestiach nie dotrzymywać słowa. Ponieważ jest to dopiero drugi dzień mojej pracy muszę poprosić Cię jeszcze o chwilę cierpliwości. Z wstępnych ustaleń wiem, że hey zleciło prowadzenie sklepu zewnętrznej firmie a ta nie wywiązała się z zadania tak jak powinna. Nie jest to próba ratowania sytuacji ale rzeczywistość. Mam zapewnienie, że sytuacja została już wyjaśniona a towary będą docierać terminowo. Moja głowa w tym by do Polski docierały przed terminem.

    Proszę więc wszystkich, którzy mieli problem o wysłanie mi na privie swoich loginów z heypoker oraz nie zakładanie dodatkowych tematów. Będziemy wszystkie sprawy omawiać tutaj lub w pytania, uwagi, sugestie.


    EDIT:

    Panowie (a może i kilka Pań) obiecałem się zająć problemem i tak też się stanie. Chciałem was jednak uprzedzić, że dzisiaj po południu i być może cały jutrzejszy dzień będę offline. Związane jest to z dłuższą podróżą służbową. Nie oznacza to, że sprawy się nie załatwiają. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 06-11-2008 o 09:54

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ok jestem z powrotem w tym temacie i mam następujące informacje. Jeszcze dzisiaj support (w języku ang.) wyśle do Ciebie oraz do jeszcze jednej osoby, która zgłosiła się do mnie na privie informację jak zostanie rozwiązany problem waszych zamówień. Z tego jakie udało mi się uzyskać informacje (dodam tylko, że zabiegałem o takie rozwiązanie sprawy chociaż wiem, że nie jest to rozwiązanie idealne) mogę powiedzieć, że punkty gracza wrócą na Twoje konto Barry i zostaniesz poproszony o złożenie nowego zamówienia. Towar do drugiego z was zostanie wysłany jeszcze dzisiaj.

    Dodatkowo do waszych kont zostaną dodane tickety o wartości $20.
    Zdaję sobie sprawę, że długiego oczekiwania na towar w Twoim przypadku nie da się tak łatwo naprawić ale mam nadzieję, że docenicie to co udało mi się osiągnąć w tej materii od czasu kiedy pojawiłem się w heypoker. Mam również nadzieję, że sprawa sklepu zostanie w ten sposób ostatecznie załatwiona. Dołożę też wszelkich starań by podobna sytuacja już nigdy nie miała miejsca.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    To się nazywa szybka obsługa!

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Potwierdzam - punkty zostały zwrócone na konto, ticket też jest. Złożyłem właśnie nowe zamówienie, jak wszystko dojdzie w całości to napiszę w tym temacie. Brawo dla polskiego supportu za szybką reakcję.

  6. #6
    Witam!

    Z wielką i nieukrywaną przyjemnością chciałbym potwierdzić, iż Hey wraca na właściwe tory dzięki Marcinowi prowadzącemu polski support.

    Prawie wszystkie zaległe przedmioty z Shopu dotarły w ciągu bodajże tygodnia.
    Prawie, bo jednej sztuki brakuje, ale Marcin zapewnił mnie, iż "na bank" to załatwi i nie mam wątpliwości, że tak będzie.

    Ponadto ticket w ramach rekompensaty.

    Tak trzymać - myślę, że wobec takiego rozwoju sprawy rośnie silna konkurencja dla Towerka co potencjalnych użytkowników powinno bardzo cieszyć


    Dzięki bardzo i pozdrawiam
    nnw

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Minęło już prawie 3 miesiące od napisania tego wątku, a nadal nie otrzymałem zamówionych produktów. Wg. mnie oferta sklepowa nadal jest tylko wirtualna.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Witam

    niestety sklep, który jako zewnętrzna firma oferował hey swoje usługi nie potrafił się wywiązać ze swojego podstawowego zadania czyli wysyłki zamówionych towarów. Brzmi absurdalnie jest niestety prawdą. Dostali ostatnią szansę i znów jej nie wykorzystali. Efekt to zakończona współpraca z nimi: Heypoker.com | Competitions

    Trwają zaawansowane prace nad uruchomieniem nowego sklepu (tym razem będzie to sklep, na którego działanie będziemy mieli wpływ). Z tego co mówią managerowie ze Szwecji sklep ma zostać uruchomiony w ciągu najbliższych 2-3 tygodni. Zamówienia z przeszłości, w tym twoje będą wysłane jeszcze z poprzedniego sklepu. Punkty, które macie teraz nie przepadają.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Witam.

    Moja sprawa w sklepie została dziś pozytywnie rozwiązana, jesteśmy już kwita .

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    o kurde... prawie caly rok czekales...