Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    dlaczego nie mozesz wymienic poker player points na loyality points? Pytam bo tez mam tam pare punktow i myslalem ze nie ma problemow zadnych

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Hi

    There is a difference between loyalty points and poker player points.

    Player points is something Ongame provides all players with, wherever you play, and loyalty points is something provided by us. You can earn loyalty points buy join the loyalty program, however you cannot join the loyalty points if you play under an affiliate, or hava a bonus / cashback deal.

    Bo miałem bonus?
    jest ktos kto wymienił te pkt?

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Marcin wroci we wtorek to pewnie napisze jak to dokladnie dziala, ale wyglada wlasnie na to ze loyality points mozna zbierac tylko nie robiac zadnego bonusa, po przystapieniu do ich programu lojalnosciowego. Szkoda bo tez chcialem cos sobie zamowic, a wychodzi na to ze zbierane przez nas punkty sa nic nie warte.

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wpis ten będzie ogólny i być może nie będzie dotyczył wszystkich graczy HeyPoker. Będzie jednak obejmował ich sporą grupę więc musi się w tym miejscu pojawić.

    Na początku mojej działalności w heypoker, czyli jakiś rok temu sklep stanowił dodaną wartość bonusu i tak też był promowany. Pomijając fakt, że nie wywiązywał się ze swoich zleceń przez kilka miesięcy, wyróżniał ofertę spośród innych roomów sieci. Przez kilka tygodni, ba miesięcy, walczyłem o to by zamówienia najdłużej oczekujące na realizację zostały wysłane. W międzyczasie sklep został zamknięty z dwóch powodów. Pierwszy to wyżej wymienione problemy. Drugi zaś to dokument ongame, który mówi (w dużym skrócie) o równych zasadach przyznawania bonusów w całej sieci. Do tego momentu udało mi się rozstrzygnąć wszystkie sprawy, na co dowodem są wpisy w tym wątku.

    OK, dochodzimy do momentu, w którym bonusy x8 i ich różne przedłużenia zostały zawieszone. Pierwsze informacje na ten temat zawieszenia "reloadów" pojawiły się już w styczniu. 27 lutego grono roomów, które nie oferują "reloadów" zostało uzupełnione o naszą skromną firmę.

    Ongame wykonało jednak kolejny ruch czyli wprowadziło programy lojalnościowe, których zamysłem jest nagradzanie najbardziej aktywnych graczy tzw. value back/ cash back w wysokości do 40%.
    Suma ta stanowi całkowity maksymalny zwrot, jaki może dać dany room (niezależnie od tego czy ma w swojej ofercie sklep czy też nie) i w wielu rozmowach z wami nigdy nie ukrywałem tego faktu. Taki stan rzeczy został też zaakceptowany.

    To, że program lojalnościowy nie pojawił się oficjalnie na stronie heypoker w tamtym czasie nie oznacza, że do niego nie zostaliśmy włączeni. Przez pewien okres, czego wielu z was może nie pamiętać, po dopisaniu value back punkty były odejmowane od kont graczy = zamieniane na $ w sklepie, który miał się pojawić. Punkty te wróciły do starego stanu po naszej wewnętrznej zmianie systemu. Był to proces niezamierzony, ale części danych nie dało się odtworzyć i kierownictwo zdecydowało się to wszystko zostawić w takim stanie.

    Piszę to wszystko by uporządkować pewne fakty dotyczące działania sklepu w przeszłości i jego działania teraz.

    Nowy sklep jest elementem programu lojalnościowego i różni się o cash backu tym, że można wymienić Loyalty Points na towary bądź $. W obydwu przypadkach wartość zamówienia, w zależności od statusu, może wynosić maksymalnie 40 %. Oznacza to więc, że ktoś, kto wcześniej korzystał z oferty cash back wymienił już swoje punkty na $ w sklepie, który w tamtym czasie nie był jeszcze online.

    Promocja, jaka obejmowała dodatkowo wszystkich graczy (wiem, że kilku z was nadal czeka na przesyłkę) to gadżety za zdobycie 1-2 tyś punktów. Historia pokazuje, że pomimo bardzo długiego okresu oczekiwania gadżety docierały zawsze do zamawiającego i również tym razem tak będzie. Dostałem zapewnienie, że najnowsza partia gadżetów jest już w drodze do nas i niebawem będzie wysyłana wg kolejności zamówień. Punkty te nie były odejmowane od stanu konta podobnie jak te w rozpoczętej właśnie akcji listopadowej.

    Myślę, że to tyle tytułem wyjaśnienia na temat zamiany wcześniej zdobytych punktów. A jeszcze jedno. Jeśli ktoś dokonał zamówienia w sklepie przed jego zamknięciem proszony jest o kontakt w tej sprawie ze mną. Dołożę wszelkich starań by nie został odprawiony z kwitkiem.

    Pozdrawiam

    Marcin

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Dzisiaj (wlasciwie wczoraj;p ) przyszedl aparat, ktory wygralem 24 listopada - jestem w szoku.
    Dodatkowo mailowo bez zadnego problemu uzgodnilem ze sklepem, ze nagroda przyszla na podany przeze mnie adres (inny niz zarejestrowany na koncie).

    Zycze firmie dalszych sukcesow bo zaczynaja funkcjonowac na najwyzszym poziomie

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    NADAL nic nie kumam co z punktami które zdobyliśmy przed zamknięciem sklepu co z nimi jest teraz?? Mam 5k punktów i chyba z powietrza się nie wzięły a teraz co z nimi??

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    mam pytanie: jak to jest z tymi layolty points? przyposcmy ze ugralem 5000 ongame-points, ile to jest loyalty points i zawsze mozna je wymienic?

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @ Taros nie zapomniałem o pytaniu. Skontaktuję się z Tobą niebawem.

    @ucio - cały program jest skonstruowany tak, że im więcej grasz tym punkty lojalnościowe są więcej warte. Nie opłaca się ich więc wymieniać na poziomie Jack, gdyż jest on najniższym z poziomów i zwrot prowizji wynosi tutaj ok 10-12%. Wartość nagród jest dopasowana do zwrotu prowizji na poszczególnych poziomach. Generalnie wymiany możesz dokonać zawsze, o ile jesteś zapisany do programu.

    Pozdrawiam

    Marcin

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    dziekuje za szybka odpowiedz