Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    No było bardzo długo ale miałem związane ręce bo sklep zobowiązał się wysłać towary kilka razy i obietnicy nie dotrzymywał. Hey zrezygnował więc z ich usług i otworzył mi tym samym pole do działania a ja z tej okazji skorzystałem i sprawa została wreszcie zamknięta. Już niebawem start nowego (tym razem naszego własnego sklepu).

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Wiadomo juz kiedy ruszy nowy sklep?

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nowa stronka, nowy soft i sklep. Taka jest przewidywana kolejność prac. Pierwszy krok właśnie jest w trakcie realizacji.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    no ale pierwszy krok jest stawiany od 5 miesięcy, czyli na drugi i trzeci 10 co daje w sumie 15 miesięcy od zapowiedzi ze "sklep będzie w ciągu miesiąca" lolololol


    aaa i miały być jakieś turnieje dla Polaków, jakies bilety na mecze...żeby ludzie w roomach potrafili pracować tak ochoczo jak zarabiać kasę na graczach było by milo

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    spoko, zostanei nas z pięciu, to i więcej śmietanki spijemy


    Jeśli Marcin jeszcze dotrwa

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Marcin spokojnie dotrwa. Udało mi się wyprostować większość spraw pomimo, że sklep formalnie nie działał. Krok, o którym mówimy nie był nawet zapowiadany gdyż jest to przeprogramowanie całej strony i dodanie nowych produktów. Sklep jest tutaj zupełnie oddzielną historią ale nic nie zmienia faktu, że minęło kilka miechów a jego wciąż nie ma. Jeśli jednak uważasz, że nie pracuję ochoczo to nie będę z tym zarzutem polemizował.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    a sklepu jak nie było tak nie ma, za to jest zajebisty soft który nam to wynagradza

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    no ale masz przeciez "new shop coming up!"

    a to dopiero od 7 miesiecy jest wiec moze juz wkrotce cos ruszy...

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tak jest

    Edit: muszę coś dopisać na swoją obronę. Jak zacząłem pracę nie wiedziałem jaka jest sytuacja. Później była obietnica itd itd. Ale nadal wszystko idzie zgodnie z planem. Nowa stronka (w nowym języku), nowy soft (dyskusja w oddzielnym temacie) no i czekamy aż będzie można ocenić pracę sklepu.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 03-07-2009 o 13:15

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Update:

    Sklep nie jest jeszcze online ale dobra wiadomość jest taka, że została wysłana partia bluz firmowych i z moich informacji wynika, że pierwsze z nich dotarły. Proszę przypominać mi się na gg, jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał.

    Pozdrawiam

    Marcin