Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 230
  1. #221
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie w tym wątku. To są turnieje liczone do klasyfikacji Live.

  2. #222
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Witam,

    Przy próbie zalogowania się na swoje konto na stronie http://www.heypoker.com/ , wyskakuje mi taki komunikat: " Konto jest wyłączone. Prosimy o kontakt z supportem". Pisałem już do supportu, ale póki co żadnej odpowiedzi z ich strony. Dodam, że na pokerroom mogę normalnie się zalogować. Ktoś może wie o co chodzi? Nadmienię jeszcze, że konto założyłem z 2 miesiące temu, ale nie rozegrałem do tej pory ani jednej ręki. Dopiero teraz chciałem wpłacić pieniądze i rozpocząć grindowanie.
    Pzdr.

  3. #223
    Napisz do supportu. Być może ktoś pomylił nicki i wpisywał Twój, przez co zablokował Ci konto.

  4. #224
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Sprawa już wyjaśniona, bardzo szybko i sprawnie załatwiona przez support, więc zostaje tylko grindować Przy okazji takie pytanko, ktoś może orientuje się ile mniej więcej dostane VIP punktów za 30k rąk na nl20?
    Ostatnio edytowane przez Ghost ; 21-01-2011 o 15:48

  5. #225
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ghost shorthanded ? Ze starej próbki sprawdziłem to na SH to jest gdzies 450-550$ raku przy 30k ( zależy od stylu ) , FR to nie wiem. VIP to już można sobie przeliczyć.

  6. #226
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Tak, gram SH, zapomniałem dopisać. Dzięki za odpowiedź. Pzdr.

  7. #227
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Skoro ze starej probki sprawdzales to moze byc to niezbyt aktualne ze wzgledu na wspanialy essence wprowadzony na ongame kilka miechow temu

  8. #228
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    19
    Witam. Przeglądałem forum, aby odszukać info o RB na Ongame (Hey Poker).
    Jak wiadomo na Ongame istnieje tylko VIP bonus (cashback) do 40%, ale na forum czytałem, że można do 50% normalnego RB otrzymać ( mam na myśli raczej deal offer )
    Może jaśniej opisać a także dać namiar na ową osobą, która ma możliwości co do tego RB ?

    pozdro

  9. #229
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    20
    Witam,
    od dziś mam problem z logowaniem na soft, na ekranie powitalnym (tym małym) mam info, że pobierana jest aktualizacja i może potrwać to kilka minut. Następnie po około 1-2min klient zamyka się samoczynnie. Cały dzień dziś tak mam. Odinstalowałem soft, pobrałem nową instalkę ze strony www i nadal to samo. Mam win xp z sp3, do wczoraj wszystko śmigało dobrze. Sprawdzałem na innym kompie z win7 i tam po aktualizacji soft działa.
    Ktoś ma jakieś sugestie?

  10. #230
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    20
    ok, z końcu ruszyło.