Strona 16 z 23 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 230
  1. #151
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    dobrze by było bo nie wiem co z tymi pkt robic :|

  2. #152
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Kończą się wakacje więc może wreszcie ruszy.

  3. #153
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    6
    Małe pytanko dotyczące bonusów, czy w najbliższym czasie jest szansa na jakiś reload bonus? Pytam, bo chciałbym jeszcze u Was trochę pograć .

  4. #154
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    23
    Możecie grać z przeglądarki? jest taka opcja na stronie ale u mnie nieaktywna czy ma ktoś z Was tak samo.

  5. #155
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    Pomóżcie..
    Heypoker nie tworzy mi żadnej bazy danych. Mam PT3 i w okienku Directories Configurations mam to co powinno być, a w Database Files Configurations nie ma nic. Auto - Detect mówi, że nie ma zainstalowanej żadnej skórki Ongame, a ręcznie też nic nie mogę znaleźć...Z góry dzięki

  6. #156
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    od mniej wiecej czerwca jest nowy soft i ongame nie zapisuje rozdan w zadnej bazie tylko w plikach txt w zupelnie innej lokalizacji...

    nie mam lokalizacji pod reka ale chyba nawet w tym watku kilka stron temu je znajdziesz

    jest to cos w stylu (niezaleznie gdzie masz zainstalowany soft) c/documentsand setings/USERNAME/local setings/aplication data/P5/heypoker/handhistory (s to foldery ukrtyte wiec musisz miec wlaczone zeby je widziec)

  7. #157
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    na Viscie hh jest tutaj:
    C:\Users\twoj_username\AppData\Local\P5\HeyPoker\h andhistory

  8. #158
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    na moim "Cashier" od ponad 2-tygodni mam takie coś "You are currently waiting for approval to join the loyalty program." Czy kiedyś dostanę się do tego programu lojalnościowego czy muszę jeszcze coś zrobić (xx punktów albo gdzieś maila wysłać)?

  9. #159
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Marcin co jest z Toba??zero odpowiedzi...zyjesz??

  10. #160
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    na gg cały czas ma ustawiony opis o wyjeździe sylwestrowym sprzed dobrych kilku dni, więc zapewne jeszcze nie wrócił