Strona 10 z 23 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 230
  1. #91
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Wchodzac w kliencie ---> lobby/konto przekierowuje mnie do Onet.pl - Polski Portal Internetowy
    Nawet z przegladarki wejsc nie mozna...
    Ostatnio edytowane przez taros998 ; 16-04-2009 o 07:47

  2. przekierowuje Cie na onet bo masz taka strone startowa. klient heypoker wlacza tylko przegladarke a nie kieruje do strony heypker. u mnie dziala bez problemow strona

  3. #93
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Klient nie jest podłączony teraz do strony bo był jakiś problem z certyfikatem. Wpłaty i wypłaty muszą się odbywać bezpośrednio ze strony. Wiem, że nie jest to wygodne ale muszę się ograniczyć do komunikatu bo sam nie potrafię tego naprawić.

  4. #94
    zwiekszyli limit stolow na ongame? zawsze gralem 12(sng) a przed chwila 15otworzylem

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    nie przypominam sobie, żeby taki limit kiedyś był

  6. #96
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jak już pewnie doskonale wiecie (newsletter) hey jest w trakcie zmiany systemu. Może się to wiązać z problemami z logowaniem i ogólną dostępnością strony w dniu dzisiejszym. Przepraszam w imieniu firmy za te niedogodności.

  7. #97
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Podam oficjalne info na wypadek gdyby ktoś nie dostał maila. Idą długo oczekiwane zmiany. W związku z powyższym strona heypoker nie będzie dostępna jutro od godziny 9:00. Przerwa może potrwać ok 5 godzin (mam nadzieję, że krócej) W tym czasie nie będzie można niestety grać ani się logować. Przepraszam w imieniu firmy za te utrudnienia ale sami zobaczycie, że warto było czekać.

    Pozdrawiam

    Marcin

  8. #98
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    To są zmiany w całym Ongame?

  9. #99
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Te są u nas. Ale ongame też zmienia w tym samym czasie. Zaraz po tym jak strona ruszy musimy puścić nowy soft.

  10. #100
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Dobrze, że wyjeżdżam na wczasy, bo jak PT nei będzie działac, to....