Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 230
  1. #41
    mialem podobnie lab w wtorek raczej na 100% powinieneś mieć kasę na koncie mb

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    przez weekend wypłaty nie idą, dlatego długo ale dzisiaj pewnie juz dojdzie najpozniej jutro
    Ostatnio edytowane przez konrad1000 ; 23-02-2009 o 13:44

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    czy mozecie sie teraz zalogowac na stronie heypoker, otoz w pokera teraz gram normalnie, ale na strnke zalogowac sie nie moge, wyskakuje mi ze podalem bledny login lub haslo

  4. #44
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    mam to samo, pewnie jakiś maintenance

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Za kazdym razem (od samego poczatku) musze 2 razy sie logowac na stronie. Czy to jest normalne?

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czy można wiedzieć dokładniej, kiedy się spodziewać reaktywacji sklepu?

  7. #47
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Za kazdym razem (od samego poczatku) musze 2 razy sie logowac na stronie. Czy to jest normalne?
    mam tak samo

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    me2

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez sviestas Zobacz posta
    ok super o to chodzilo poszlo do Ciebie(paszport i screen z mb),postaraj sie zebym juz dzis mogl ogarnac sprawe,dzieki

    pozdrawiam

    aha nie przeslalem kopi rachunku bo takich poprostu nie posiadam na siebie...moge ogarnac wyciag z konta z banku lub z karty kredytowej(co wszedzie luz dziala)ale to znowu mi z dzien-dwa ucieknie wiec postaraj sie z tym co jest, dzieki
    Długo to trwało gdyż cała procedura musiała się odbyć za pośrednictwem ongame. Do tego dwa dni byłem bez netu i ciężko było coś zdziałać. W każdym razie limit został podwyższony. Ja teraz ma swoje prywatne dojście do tego typu spraw więc w przyszłości nie powinno być już problemów. Przepraszam za tak długi czas oczekiwania i życzę powodzenia na stolikach.

    Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    czy mozecie sie teraz zalogowac na stronie heypoker, otoz w pokera teraz gram normalnie, ale na strnke zalogowac sie nie moge, wyskakuje mi ze podalem bledny login lub haslo
    Sprawa nieaktualna ale jeśli jest taki problem to najczęściej jest on związany z jakimś błędem serwera u nas. Błędów nie zawsze można uniknąć ale zgodzę się, że powinno pojawić się jakieś info na stronie, że serwis będzie działał poprawnie za tyle i tyle czasu.

    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Za kazdym razem (od samego poczatku) musze 2 razy sie logowac na stronie. Czy to jest normalne?
    Myślę, że powód jest tutaj prosty. Sam na to teraz wpadłem i niech mnie wyprowadzi z błędu jakiś informatyk. Wchodząc na stronę http://heypoker.com/v2/?page=0 i logując się na niej nie używamy połączenia szyfrowanego. Po kliknięciu logowanie zostajemy przekierowani na https://www.heypoker.com/v2/?page=35 czyli stronę szyfrowaną.
    Nie wiem jednak czy doczekamy się poprawy tej funkcji w tym wydaniu strony. Jest budowana od podstaw nowa, bardziej funkcjonalna strona. Dlatego też do tej pory nie ma polskiej wersji i innych pomocnych rozwiązań. Kiedy premiera? Hmmm. Mam nadzieję, że max za 6 tygodni.

    Cytat Zamieszczone przez Yoshin Zobacz posta
    Czy można wiedzieć dokładniej, kiedy się spodziewać reaktywacji sklepu?
    Sklep już działa ale nadrabia zaległości z przeszłości. Chłopaki chcą najpierw wysłać wszystkie zaległe towary by znów nie było takiej sytuacji jak wcześniej. Na bieżąco są już wysyłane gadżety z tytułu promocji pierwsze 1000 pp.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 28-02-2009 o 09:24

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    no Marcino wszystko super...limity podwyzszone...ale teraz zagralem 2 sesje i 2 razy padly serwery lol...teraz juz konkretnie...godzina okolo 19 30 gralem 5 stolow nl400 Fr...brakuje mi okolo 2400$...wiem ze wroci bo zawsze wraca,ale jesli masz mozliwosc przyspieszenia(przesuniecia mnie w kolejce,bo pewnie jakos po kolei jada z tym zwracaniem sosu)to prosilbym zebys cos zadzialal...ja niestety mam takie jazdy w bani ze jak mi brakuje kasy to nie moge sie na grze skoncentrowac i poki nie wroci poprostu nie gram;/